Osvita.ua Законодавство Інше Про виконання рішення колегії від 23.01.2014 (протокол №1/2-2) про діяльність психолого-медико-педагогічних консультацій

Про виконання рішення колегії від 23.01.2014 (протокол №1/2-2) про діяльність психолого-медико-педагогічних консультацій

Наказ МОН та НАПН № 346/50 від 09.04.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

№ 346/50 від 09 квітня 2014 року

Про виконання рішення колегії
від 23.01. 2014 (протокол №1/2-2)
про діяльність психолого-медико-
педагогічних консультацій

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки від 23.01 2014 (протокол №1/2-2) та з метою приведення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій у відповідність до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Національної академії педагогічних наук України від 23.06.2011 № 623/61, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 6 грудня 2011р. за № 1407/20145 "Про внесення змін до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації", наказуємо:

1. Українському науково-методичному центру практичної психології і соціальної роботи (Панок В. Г.):

1.1 Забезпечити належні умови для функціонування центральної психолого-медико-педагогічної консультації відповідно до вимог Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації (далі – ПМПК).

До 1 жовтня 2014 року

1.2. Розробити навчальні плани та програми курсів підвищення кваліфікації завідувачів та консультантів психолого-медико-педагогічних консультацій.

Протягом 2014 року

1.3. Спільно з центральною психолого-медико-педагогічною консультацією (Обухівська А. Г.) вирішити питання про укомплектування центральної ПМПК штатними одиницями відповідно до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації.

До 01 червня 2014 року

1.4. Розробити зміни до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та Національної академії педагогічних наук України від 23.06. 2011 № 623/61 "Про внесення змін до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічної консультації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 грудня 2011 р. за № 1407/20145.

Протягом 2014 року

1.5. Розробити Порядок організації психолого-педагогічного вивчення дітей з особливими освітніми потребами психолого-медико-педагогічними консультаціями та подати його на затвердження до Міністерства юстиції України.

Грудень 2014 року

1.6 Розробити та забезпечити впровадження нового діагностичного інструментарію для обстеження дітей раннього, дошкільного та шкільного віку відповідно до видів порушень психофізичного розвитку.

Протягом 2015 року

2. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи (Панок В. Г.) підготувати пропозиції ректорам педагогічних вищих навчальних закладів щодо підготовки спеціалістів для роботи в психолого-медико-педагогічних консультаціях та залучення студентів до практики в зазначених установах.

Протягом I півріччя 2014 року

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки (молоді та спорту) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Забезпечити належні умови для функціонування республіканської (АР Крим) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічної консультації.

До 01 вересня 2014 року

3.2. Рекомендувати заслухати на засіданні колегій питання про діяльність обласних психолого-медико-педагогічних консультацій.

Протягом I півріччя 2014 року

3.3. Налагодити співпрацю з управліннями соціального захисту та службами у справах дітей, з метою вивчення питань правомірності перебування дітей в інтернатних закладах різних типів.

Протягом 2014 року

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б. та віце-президента Національної академії педагогічних наук України Лугового В. І.

Міністр освіти і науки України                       Президент Національної академії
С. М. Квіт                                                     педагогічних наук України
                                                                     В. Г. Кремень

Освіта.ua
09.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Як навчатимуть молодших школярів у цьому році МОН надало рекомендації щодо особливостей навантаження та оцінювання школярів
Завершується реєстрація на Global Teacher Prize Ukraine Номінуватись на премію можна до 15 серпня, для цього потрібно заповнити відповідну анкету
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
МОН роз'яснило, як викладати предмети у новому навчальному році Міносвіти розробило рекомендації з викладання предметів у 2017/2018 навчальному році
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!