Osvita.ua Законодавство Інше Щодо офіційного друкованого видання Міністерства

Щодо офіційного друкованого видання Міністерства

Наказ МОН № 1081 від 05.08.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1081 від 05 серпня 2013 року

Щодо офіційного
друкованого видання Міністерства

Відповідно до Законів України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації" та "Про друковані засоби масової інформації", з метою удосконалення організації роботи щодо реалізації принципу відкритості та гласності, формування у суспільстві об'єктивної громадської думки стосовно діяльності Міністерства освіти і науки України, забезпечення потреб навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності, підприємств, установ та організацій, юридичних та фізичних осіб, що надають освітні послуги у повному змістовному інформаційному та нормативно-правовому забезпеченні, інформації про присудження наукових ступенів та присвоєння вчених звань, а також актуальних новин, аналітичних матеріалів та іншої інформації, наказую:

1. Надати статус офіційних друкованих видань Міністерства освіти і науки України:

  • щотижневій газеті "ОСВІТА УКРАЇНИ";
  • збірнику офіційних нормативних документів Міністерства освіти і науки України "Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України;
  • щомісячній газеті "Спецвипуск газети "Освіта України", присвяченій інформуванню громадськості щодо присудження наукових ступенів і присудження вчених звань.

2. Взяти до відома, що видавництво та розповсюдження, зазначених у пункту 1 наказу періодичних друкованих видань, здійснюється Державним інформаційно-виробничим підприємством видавництво "Педагогічна Преса", засновником якого є Міністерство освіти і науки України.

3. Керівникам структурних підрозділів, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства, з метою першочергової публікації в офіційних друкованих виданнях Міністерства, подавати Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництво "Педагогічна Преса" матеріали та нормативно-правові акти з питань освіти і науки, коментарі та інтерв’ю з посадовими особами Міністерства, а також поточну інформацію про діяльність у галузі освіти.

4. Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництву "Педагогічна преса" (Оськін О. Г.):

  • 4.1. забезпечити інформування громадськості щодо реалізації державної політики в галузі освіти і науки;
  • 4.2. з метою розширення мережі передплатників офіційних видань здійснювати щоквартальний моніторинг кількості передплатників офіційних видань Міністерства освіти і науки України;
  • 4.3. забезпечити своєчасне виготовлення та розповсюдження офіційних друкованих видань Міністерства.

5. Керівникам структурних підрозділів, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства призначити відповідальних працівників за співпрацю з Державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом "Педагогічна преса" для забезпечення надання та висвітлення оперативної інформації.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.02. 2012 №164 "Щодо офіційного друкованого видання Міністерства".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Дніпрова О. С.

Міністр                     Д. В. Табачник

Освіта.ua
05.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, тест пробного ЗНО 2018 року з поясненнями фахівців
У Києві відкрились дві масштабні освітні виставки 19-21 квітня в столиці відбудуться виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»
Пробне ЗНО-2018. Усі тести онлайн на Освіта.ua ЗНО онлайн презентує всі тести пробного ЗНО, що були запропоновані учасникам тестування
Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017 Батьків можуть зацікавити результати навчання у школах, до яких вони віддадуть свою дитину
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!