Osvita.ua Законодавство Інше Про затвердження Порядку надання інформації про технології

Про затвердження Порядку надання інформації про технології

Наказ МОНмолодьспорт № 82 від 04.02.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 82 від 04 лютого 2013 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2013 р. за № 303/22835

Про затвердження Порядку
надання інформації про технології

Відповідно до пункту 7 частини другої статті 10 Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" наказую:

1. Затвердити Порядок надання інформації про технології, що додається.

2. Держінформнауки України (Семиноженко В.П.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр       Д.В. Табачник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту України
04.02.2013  № 82

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 лютого 2013 р. за № 303/22835

ПОРЯДОК
надання інформації про технології

1. Цей Порядок встановлює процедуру надання установами та організаціями державної системи науково-технічної інформації, які відповідають за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, переліку наявних в Україні та за її межами технологій та/або їх складових, зокрема технологічних інновацій, науково-технічної, зокрема кон’юнктурно-економічної і патентної, інформації про технології та/або їх складові, майнові права або частка майнових прав на які належать державі (далі - інформація), юридичним та фізичним особам (далі - заінтересовані особи).

2. У цьому Порядку під технологією та/або її складовими, майнові права на які повністю або частково належать державі, мається на увазі технологія та/або її складові, які повністю або частково створені за бюджетні кошти (далі - технологія).

3. Метою надання інформації про технології є задоволення потреб заінтересованих осіб в інформації, одержаній у процесі науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектно-технологічної та виробничої діяльності, яка надається на паперових носіях або в електронному вигляді.

4. Надання інформації про технології установою та організацією державної системи науково-технічної інформації здійснюється на підставі запитів заінтересованих осіб.

5. Запити можуть подаватися в письмовій (поштою або факсом) чи електронній формі (електронною поштою або через офіційний веб-сайт) на вибір заінтересованої особи.

Запит на інформацію має містити:

  • ім'я (найменування) заінтересованої особи, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  • загальний опис інформації про технологію або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо заінтересованій особі це відомо;
  • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

6. Установа чи організація державної системи науково-технічної інформації не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту надає заінтересованій особі відповідь на запит або повідомляє її про умови надання інформації про технології відповідно до статей 15, 16 Закону України "Про науково-технічну інформацію".

7. Інформація про технології, крім випадків обмежень, пов'язаних із державною чи комерційною таємницею, надається органам державної влади та заінтересованим особам, які зареєстрували свої технології в установі чи організації державної системи науково-технічної інформації, яка відповідає за реєстрацію результатів науково-технічної діяльності, безоплатно, іншим особам - на платній основі з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та Закону України "Про науково-технічну інформацію".

8. Надання інформації про технології заінтересованим особам за межі України, у тому числі іноземцям та іноземним юридичним особам, які здійснюють свою діяльність на території України, здійснюється відповідно до пункту 3.2 розділу 3 Порядку державної реєстрації несекретних завершених технологій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2002 року № 696, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 квітня 2003 року за № 251/7572.

Директор департаменту наукової діяльності
та ліцензування       О.В. Якименко

Освіта.ua
04.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
Визначено результати ЗНО з української мови і літератури Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури
Визначення результатів ЗНО. Що необхідно знати учаснику В Україні завершилось зовнішнє оцінювання, наступним етапом є визначення його результатів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!