Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів, установ освіти і науки, молоді та спорту до роботи в новому 2012/2013 навчальному році та в осінньо-зимовий період

Наказ МОНмолодьспорт № 612 від 22.05.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 612 від 22 травня 2012 року

Про підготовку матеріально-технічної бази
навчальних закладів, установ освіти і науки,
молоді та спорту до роботи в новому 2012/2013
навчальному році та в осінньо-зимовий період

З метою підготовки будівель та споруд навчально-житлового та енергетичного призначення, зовнішніх інженерних мереж до сталої роботи в новому 2012/2013 навчальному році та в осінньо-зимовий період наказую:

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів та установ освіти і науки, молоді та спорту:

1.1. Вжити заходів з підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2012/2013 навчальному році.

1.2. Забезпечити ефективне використання матеріально-технічної бази, під час навчального процесу в осінньо-зимовий період, здійснити заходи з енергозбереження, провести обстеження технічного стану будівель і споруд з метою запобігання їх руйнуванню та забезпечити виконання вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 05.03.2007 за № 197/13464, положення яких поширюються на суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, (в тому числі тих, які мають власні джерела теплопостачання або є споживачами теплової енергії незалежно від їх відомчої приналежності та форми власності).

1.3. Забезпечити цільове та раціональне використання коштів загального і спеціального фондів державного бюджету, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 р. № 943 "Про економію державних коштів".

1.4. Переглянути плани роботи з урахуванням потреби у вирішенні проблемних питань щодо підготовки до роботи осінньо-зимовий період 2012/2013 року.

1.5. Завершити інвентаризацію нерухомого майна державної форми власності, що перебуває на балансі навчальних закладів, із занесенням до Єдиного реєстру об’єктів державної власності, а також отримати державні акти на право постійного користування відведеними земельними ділянками.

1.6. Забезпечити своєчасне завершення будівництва будівель загальноосвітніх навчальних закладів, а також котелень, строк введення в експлуатацію яких заплановано на 2012 рік.

1.7. Забезпечити суворий контроль за споживанням паливо-енергетичних ресурсів.

1.8. Про хід виконання цього наказу інформувати департамент управління справами (Ворошиловський О. В.) до 10 серпня, 10 вересня,  10 жовтня та 10 листопада поточного року за формою, що додається.

2. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.), департаменту наукової діяльності та ліцензування (Якименко О.В.)  та департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.):

2.1. Забезпечити протягом року фінансування навчальних закладів та установ освіти і науки, молоді та спорту відповідно до бюджетних асигнувань на 2012 рік.

2.2. Підготувати на розгляд колегії Міністерства матеріали з питань підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2012/2013 навчальному році і в осінньо-зимовий період.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра -керівник апарату       П.М. Куліков

Освіта.ua
22.05.2012

Популярні новини
Затверджені умови прийому до вишів в 2022 році Умови прийому є обов'язковими для вишів незалежно від форми власності та управління
МОН рекомендує школам розпочати канікули У відомстві просять педради шкіл відповідально поставитися до рекомендацій
МОЗ пропонує розпочати шкільні канікули на тиждень раніше За словами міністра охорони здоров'я, це дозволить стримати активний епідпроцес
Кабінет Міністрів затвердив положення про ліцей Ліцеї забезпечуватимуть здобуття школярами профільної загальної середньої освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів