Osvita.ua Законодавство Інше Щодо проведення Четвертого Всеукраїнського соціального конкурсу "Мрії збуваються"

Щодо проведення Четвертого Всеукраїнського соціального конкурсу "Мрії збуваються"

Лист МОНмолодьспорт №1/9-141 від 24.02.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-141 від 24 лютого 2012 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних
Київської та Севастопольської, міських
державних адміністрацій
Ректорам (директорам) вищих навчальних
закладів І-ІV рівнів акредитації

Щодо проведення Четвертого Всеукраїнського
соціального конкурсу "Мрії збуваються"

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з ТОВ "Нестлє Україна" продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу "Мрії збуваються" для учнівської, студентської молоді віком від 16 років та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності і навчання. Конкурс започатковано та успішно реалізується з 2009 року. Протягом всього часу проект активно висвітлювався Національним телебаченням та місцевими ЗМІ.

У 2012 році конкурс проходитиме з лютого по травень у три етапи (Реєстраційний, Всеукраїнське голосування на сайті, Фінал). Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2012 року).

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м.Києва на Фінал, що відбудеться 28 травня у форматі ТВ-передачі. Переможців у трьох номінаціях (соціально-відповідальний, комерційний і творчий проекти) буде нагороджено грошовою премією у розмірі 100 000 грн. на реалізацію своєї мрії.

Організацію фіналу та витрати на призовий фонд конкурсу, проїзд і проживання переможців бере на себе ТОВ "О ДВА".

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також для отримання іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами:

(044) 257-50-58, ТОВ "О ДВА" - координатор проекту Видиборець Олена Вікторіва, (044) 248-19-21, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (відділ наукової та творчої роботи студентів) – Журавльова Наталія Василівна, Кириченко Катерина Ігорівна.

Враховуючи соціальну важливість та направленість на підтримку обдарованої студентської молоді, пропонуємо студентам керованого Вами вищого навчального закладу взяти участь у вищезазначеному конкурсі та просимо сприяти розміщенню буклетів з детальною інформацією про конкурс у вищому навчальному закладі.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
24.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
МОН затвердило нові шкільні освітні програми Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової, базової та старшої школи
За плагіат позбавлятимуть вчених звань Кабінет Міністрів посилив відповідальність за академічну недоброчесність
EdEra презентувала модуль з дитячої психології У межах онлайн-курсу відкрито модуль про вікові особливості психології дітей
ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець У МОН кажуть, що проведення ЗНО до магістратури показує недоліки підготовки юристів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!