Про відновлення робіт із впровадження електронної системи звітності та управління фінансовими ресурсами

Наказ МОНмолодьспорт №1528 від 26.12.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1528 від 26 грудня 2011 року

Про відновлення робіт із впровадження
електронної системи звітності та
управління фінансовими ресурсами

Відповідно до Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронний цифровий підпис", пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки від 29.09.2009 №899 "Про впровадження системи управління фінансовими ресурсами" і з метою удосконалення процедури подання звітності та підвищення оперативності управління фінансовими ресурсами навчальних закладів і установ освіти і науки, фізичної культури та спорту, що підпорядковані Міністерству освіти та науки, молоді та спорту наказую:

1. У тексті наказу Міністерства освіти і науки від 29.09.2009 № 899 "Про впровадження системи управління фінансовими ресурсами" слова "ІАСУ ФР" замінити словами "ІАСУ ФР МОНмолодьспорту".

2. Відповідальним виконавцям бюджетних програм, навчальним закладам та установам, які подають фінансову та бюджетну звітність Міністерству забезпечити:

2.1. Здійснювати з 01.01.2012 р. роботу з формування фінансової та бюджетної звітності з використанням ІАСУ ФР МОНмолодьспорту.

2.2. При необхідності здійснити реєстрування в системі ІАСУ ФР МОНмолодьспорту. Направляти адміністратору системи запит на реєстрацію за адресою: monu.support@gmail.cоm. У запиті вказувати найменування навчального закладу або установи, 5-ти значний код у внутрішній мережі, посаду, ПІБ (повністю) відповідального за введення інформації та контактний телефон.

2.3. Взяти до відома, що з 01.03.2012 р. формування фінансової та бюджетної звітності в системі ІАСУ ФР МОНмолодьспорту обов’язкове. При цьому, формування звітності за існуючою технологією через систему "Фінзвіт - BtGoД" залишається до прийняття відповідного рішення.

3. Департаменту економіки і фінансування (Даниленко С.В.) спільно з управлінням бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л.М.) та Навчально-науковий інститут "Економічна кібернетика" Донецького національного університету (Лисенко Ю.Г.) з метою подальшого удосконалення ІАСУ ФР МОНмолодьспорту та підвищення ефективності і оперативності управління фінансовими ресурсами МОНмолодьспорту розробити стандарт на систему фінансового менеджменту навчальних закладів та установ, підпорядкованих МОНмолодьспорту.

Термін – 25.12.2014 р.

4. Навчально-науковому інституту "Економічна кібернетика" Донецького національного університету (Лисенко Ю.Г.):

4.1. Забезпечити безперебійну роботу програмних, технічних та технологічних засобів ІАСУ ФР МОНмолодьспорту.

Термін – постійно.

4.2. Спільно з Державною науковою установою "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" (Удод О.А.) вирішити питання формування звітності на магнітному носії в системі ІАСУ ФР МОНмолодьспорту у форматі, необхідному для використання в системі "Фінзвіт -  BtGoД" для формування зведеної звітності по Міністерству.

Термін – 31.12.2011 р.

4.3. З метою зниження витрат на формування звітності відповідальних виконавців бюджетних програм, навчальних закладів та установ, які подають звітність Міністерству, та у яких працюють локальні системи фінансового менеджменту, розробити блок імпорту даних із цих локальних систем в ІАСУ ФР МОНмолодьспорту.

Термін – 01.03.2012 р.

4.4. Розробити програму і засоби дистанційного навчання і консультацій користувачів ІАСУ ФР МОНмолодьспорту з подальшою їх сертифікацією.

Термін – 01.03.2012 р.

5. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л.М.):

5.1. З 01.03.2012 р. фінансові та бюджетні звіти відповідальних виконавців бюджетних програм, навчальних закладів та установ, які подають звітність Міністерству, приймати тільки при наявності аналогічних звітів в базі даних ІАСУ ФР МОНмолодьспорту.

5.2. Спільно з Державною науковою установою "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" (Удод О.А.) забезпечити перехід на нові технології для отримання повного комплекту документів в рамках ІАСУ ФР МОНмолодьспорту згідно з пунктом 4.2. цього наказу.

Термін – 01.03.2012 р.

5.3. Надати висновок про можливість переходу на нові технології одержання зведеної звітності та пропозиції щодо реорганізації структур, що займаються вищезазначеною роботою в цей час.

Термін – 01.01.2012 р.

6. Структурним підрозділам Міністерства:

6.1. Ознайомитись з можливостями ІАСУ ФР МОНмолодьспорту для застосування у своїй діяльності.

6.2. Надати Навчально-науковому інституту "Економічна кібернетика" Донецького національного університету (Лисенко Ю.Г.) пропозиції щодо переведення звітності за своїми напрямами на технології ІАСУ ФР МОНмолодьспорту. Пропозиції надіслати за адресою, вказаною в пункті 2.2 цього наказу.

Термін – 01.01.2012 р.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Кулікова П.М.

Міністр       Д.В. Табачник

Освіта.ua
26.12.2011

Популярні новини
ЗНО відбудеться у Києві та 20 областях З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються
Близько 200 тисяч учнів уже закінчили навчальний рік В Україні майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тисяч дітей закінчили навчальний рік
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Основна сесія ЗНО розпочнеться 18 липня Окрім основної сесії мультипредметного тесту будуть проведені додаткова і спеціальна сесії
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів