Osvita.ua Законодавство Інше Про функціонування офіційного веб-сайту МОНмолодьспорт www.mon.gov.ua

Про функціонування офіційного веб-сайту МОНмолодьспорт www.mon.gov.ua

Наказ МОНмолодьспорт №586 від 15.06.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№586 від 15 червня 2011 року

Про функціонування офіційного веб-сайту
МОНмолодьспорт www.mon.gov.ua

Відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 року №1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та з метою ефективного функціонування офіційного веб-сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України www.mon.gov.ua (далі – веб-сайт), наказую:

1. Інформаційне наповнення веб-сайту Міністерства покласти на відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадскістю.

2. Інституту інноваційних технологій та змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити:

2.1. Технічну підтримку і супровід веб-сайту.

2.2. Технічну підтримку і адміністрування веб-серверу.

2.3. Адміністрування домену mon.gov.ua.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Ворошиловський О.В.) спільно з відділом захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення (Васілевський О. М.) забезпечити технічну безпеку хост-серверу Міністерства.

4. Підтримку функціонування  веб-сайту в мережі Інтернет  покласти  на Асоціацію УРАН.

5. Керівникам структурних підрозділів Міністерства оперативно надавати актуальну інформацію для розміщення на веб-сайті у друкованому вигляді за підписом керівника відповідного структурного підрозділу відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення, а в електронному вигляді на електронні адреси press@mon.gov.ua та a_tkachenko@mon.gov.ua, попередньо погодивши її з відділом взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадскістю.

6. Управлінню бухгалтерського обліку і звітності (Стиренко Л. М.) у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2010 р. № 1302 передбачити на 2011 рік та наступні роки кошти на підтримку функціонування та комплексну систему захисту інформації веб-сайту за бюджетною програмою 2201010 "Загальне керівництво та управління у сфері освіти і науки, молоді та спорту" за поданням запиту відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення.

7. Координацію робіт щодо функціонування та розвитку веб-сайту покласти на відділ захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення (Васілевський О. М.).

8. Вважати таким, що втратив чинність наказ Міністерства освіти і науки України від 13.10.2010 №948.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
15.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Профспілки виведуть бюджетників на вулицю У профспілках наголошують, що європейським цінам має передувати європейська зарплата
Керівники шкіл та вишів подаватимуть е-декларації Починаючи з 01 січня 2017 року, освітяни-керівники будуть зобов'язані подавати е-декларації
В МОН хочуть відкрити процедуру надання грифів Міністерство освіти має намір зробити відкритою процедуру надання грифу навчальній літературі
Освітянам у грудні дещо піднімуть зарплати У грудні працівникам освіти будуть підвищені посадові оклади від 260 грн до 450 грн
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!