Osvita.ua Законодавство Інше Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2011/2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період

Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2011/2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період

Наказ МОНмолодьспорт №574 від 14.06.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№574 від 14 червня 2011 року

Про підготовку матеріально-технічної бази
навчальних закладів та установ освіти і науки
до роботи в новому 2011/2012 навчальному році
та в осінньо-зимовий період

З метою підготовки будівель та споруд навчально-житлового та енергетичного призначення, зовнішніх інженерних мереж до сталої роботи в новому 2011/2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період наказую:

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, професійно-технічних і загальноосвітніх навчальних закладів та установ освіти і науки:

1.1. Своєчасно вжити заходів з підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2011/2012 навчальному році, зокрема в гуртожитках навчальних закладів, в яких буде розміщено вболівальників чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

1.2. Забезпечити ефективне використання матеріально-технічної бази, під час навчального процесу в осінньо-зимовий період, здійснити заходи з енергозбереження, провести обстеження технічного стану будівель і споруд з метою запобігання їх руйнуванню та забезпечити виконання вимог Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 05.03.2007 за № 197/13464, положення яких поширюються на суб'єктів відносин у сфері теплопостачання, (в тому числі тих, які мають власні джерела теплопостачання або є споживачами теплової енергії незалежно від їх відомчої приналежності та форми власності).

1.3. Забезпечити цільове та раціональне використання коштів загального і спеціального фондів державного бюджету, першочергово спрямувати їх на проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень навчально-житлового призначення, відомчого котельного господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж, завершення оснащення об'єктів лічильниками теплової енергії, води, природного газу та приладами регулювання енергоспоживання, а також накопичення запасів палива.

1.4. Переглянути плани роботи з урахуванням потреби у вирішенні проблемних питань щодо підготовки до роботи осінньо-зимовий період 2011/2012 року.

1.5. Здійснити в повному обсязі інвентаризацію нерухомого майна державної та комунальної форми власності, що перебуває на балансі навчальних закладів, із занесенням до Єдиного реєстру об’єктів державної власності, а також отримати державні акти на право постійного користування відведеними земельними ділянками.

1.6. Забезпечити своєчасне завершення будівництва будівель загальноосвітніх навчальних закладів, а також відомчих котелень, строк введення в експлуатацію яких заплановано на 2011 рік.

1.7. Забезпечити суворий контроль за споживанням паливо-енергетичних ресурсів.

1.8. Продовжити роботу з виконання Програми Міністерства освіти і науки України щодо підвищення енергоефективності в галузі освіти на період 2006-2010 років, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 17.07.2006 №539.

1.9. Про хід виконання цього наказу інформувати Адміністративно-господарський департамент. Доповідати Міністерству про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року до 10 серпня, 10 вересня, 10 жовтня та 10 листопада поточного року.

2. Адміністративно-господарському департаменту (Ворошиловський О.В.) та Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.):

2.1. Разом з Державною інспекцією навчальних закладів посилити контроль за ефективністю використання навчальними закладами та установами освіти і науки матеріально-технічної бази, коштів, отриманих від оренди державного майна, цільовим спрямуванням коштів загального і спеціального фондів державного бюджету.

2.2. Забезпечити протягом року фінансування та утримання матеріально-технічної бази і оплати комунальних послуг навчальних закладів та установ освіти і науки відповідно до затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту бюджетних асигнувань.

2.3. Підготувати на розгляд колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  матеріали з питань підготовки матеріально-технічної бази навчальних закладів та установ освіти і науки до роботи в новому 2011/2012 навчальному році і в осінньо-зимовий період.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату П. М. Кулікова.

Міністр       Д.В. Табачник

Освіта.ua
14.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців
Відбулось зовнішнє оцінювання з математики Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання оголосять 23 травня
ЗНО з математики: напередодні тестування 22 травня основна сесія ЗНО розпочинається проведенням тестування з математики
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!