Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”

Постанова КМУ № 507 від 19.05.2023 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 507 від 19 травня 2023 року

Про внесення змін до Порядку
здійснення єдиного державного
кваліфікаційного іспиту для здобувачів
ступеня вищої освіти магістр за
спеціальностями галузі знань
“22 Охорона здоров’я”

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 334 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 40, ст. 1402; 2019 р., № 32, ст. 1150; 2023 р., № 37, ст. 1976), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                            Д. Шмигаль

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 травня 2023 р. № 507

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку здійснення єдиного державного
кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти
магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”

1. В абзаці одинадцятому пункту 2 слова “державною організацією” замінити словами “державним некомерційним підприємством”.

2. В абзаці першому пункту 4 слова “спеціально уповноваженою державною організацією” замінити словами “спеціально уповноваженим державним некомерційним підприємством”.

3. В абзаці чотирнадцятому пункту 41 слова “про спільну діяльність, в якому визначається координація спільних дій щодо забезпечення проведення іспиту “КРОК” замінити словами “про надання послуг з проведення іспиту “КРОК”.

Освіта.ua
19.05.2023

Популярні новини
Шість університетів визначено рейтингом Impact Rankings Times Higher Education» презентувала результати щорічного рейтингу Impact Rankings
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
В Україні відтепер можна відмовитися від наукового ступеня В Україні створений юридичний механізм відмови від наукового ступеня його власниками
Більшість вишів працює у змішаній та дистанційній формі В Україні спостерігається тенденція відмови від дистанційного навчання на користь очного
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів