Osvita.ua Законодавство Вища освіта Щодо проведення Міжнародної студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту»

Щодо проведення Міжнародної студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту»

Лист ІМЗО № 22.1/10-4192 від 08.11.19 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-4192 від 08 листопада 2019 року

Керівникам закладів вищої освіти

Щодо проведення Міжнародної
студентської олімпіади з навчальної
дисципліни «Комп’ютерні системи
штучного інтелекту»

Шановні колеги!

За дорученням Міністерства освіти і науки України Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 21-24 квітня 2020 року відбудеться Міжнародна студентська олімпіада з дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту» (далі - Олімпіада).

Метою Олімпіади є формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідницької діяльності.

Для участі в Олімпіаді запрошено команди з Польщі, Німеччини та Республіки Білорусь.

Детальну інформацію про Олімпіаду можна отримати на сайті: http://web.kpi.kharkov.ua/otp/uk/mizhnarodna-olimpiada-ksshi/.

Реєстрація команд здійснюється на сайті Олімпіади.

Олімпіада проводиться за трьома номінаціями: ROBORACE, Сумо та Їзда по лінії з перешкодами. Регламент змагань є на сайті Олімпіади.

Команди-призери нагороджуються по кожній номінації дипломами та заохочувальними призами. Всі учасники отримають сертифікати Олімпіади.

Контактна особа - Інна Хавіна, професор кафедри обчислювальної техніки та програмування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», тел. +38-050-100-78-16, e-mail: inna.khavina25@gmail.com.

Просимо сприяти участі студентів у Міжнародній студентській олімпіаді з дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту».

З повагою
в.о. директора                              Юрій Завалевський

Освіта.ua
08.11.2019

Популярні новини
МОН вивчить рівень зайнятості випускників вишів Одним з критеріїв фінансування університетів стане рівень працевлаштування випускників
Виші мають затвердити правила прийому до 31 грудня Виші повинні затвердити та розмістити на своїх веб-сайтах власні правила прийому на навчання
Фонд досліджень розпочне підтримку наукових проектів Перші конкурси з підтримки проектів українських учених можуть розпочати навесні 2020 року
У регіонах створюватимуть ради профосвіти Уряд ухвалив постанову, що визначає повноваження та обов’язки Регіональних рад професійної освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!