Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року»

Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року»

Наказ МОН № 680 від 20.05.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 680 від 20 травня 2019 року

Про організацію роботи приймальні громадян
та консультативних телефонів Міністерства
освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року»

Відповідно до підпункту 88 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 630, з метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2019 року у закладах вищої освіти, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до закладів освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що на період вступної кампанії з 24 червня по 09 серпня 2019 року прийом громадян та робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року» здійснюються за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401), де встановлюються консультативні телефони за номером (044) 287-89-29.

У зазначені строки організувати прийом звернень громадян за адресою електронної пошти: vstup2019@mon.gov.ua.

2. Затвердити Графік чергування працівників директорату вищої освіти і освіти дорослих у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року», що додається.

3. Директорату вищої освіти і освіти дорослих (Шаров О. І.) забезпечити чергування осіб, визначених Графіком чергування, затвердженим пунктом 2 цього наказу, у приймальні громадян та на консультативних телефонах Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року» і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Затвердити відповідальних працівників Міністерства освіти і науки та номери консультативних телефонів з питань:

  • загальної середньої освіти - головний спеціаліст відділу державно-громадського управління освітою головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Ішутіна О. П., телефон (044) 481-47-67;
  • професійної світи - головний спеціаліст відділу організаційної діяльності та соціальних питань головного управління професійної освіти  директорату професійної освіти Сидоренко В. Б., телефон (044) 287-89-14.

5. Директорату дошкільної та шкільної освіти (Осмоловський А. О.), директорату професійної освіти (Шумік І. В.) забезпечити належний професійний рівень консультування громадян за вказаними у пункті 4 цього наказу номерами консультативних телефонів у робочий час в період з 24 червня по 09 серпня 2019 року.

6. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І.А.) для організації роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року» надати у тимчасове користування фойє будівлі та конференц-зал № 2 (кімната № 401) за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16 і забезпечити оптимальні умови роботи, облаштувавши 9 робочих місць комп'ютерами з під'єднанням до мережі Інтернет та телефонними апаратами, іншими необхідними матеріалами.

7. Управлінню з питань інформаційної політики та комунікацій (Голубова Т. А.) забезпечити інформаційний супровід роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року» у засобах масової інформації.

8. Призначити відповідальним за роботу приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2019 року» головного спеціаліста відділу модернізації змісту освіти та освітнього процесу головного управління вищої освіти директорату Вищої освіти і освіти дорослих Карпенка Є. А.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Рашкевича Ю. М.

Міністр                      Л. М. Гриневич

Освіта.ua
20.05.2019

Популярні новини
МОН встановлюватиме мінімальну ціну контракту у вишах Міносвіти має намір впровадити принцип індикативної собівартості навчання вже у 2020 році
Президент підписав закон про вдосконалення вищої освіти Закон створює умови для зміцнення європейських засад функціонування системи вищої освіти
Концепція реформи управління закладами вищої освіти Концептуальні засади реформування публічного фінансування та управління закладами вищої освіти
Зміни у сфері вищої освіти: основні положення Верховна Рада ухвалила закон щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!