Osvita.ua Законодавство Вища освіта Пpo створення робочої групи з питань підготовки пропозицій стосовно участі України в європейських консорціумах дослідницьких інфраструктур (ERIC)

Пpo створення робочої групи з питань підготовки пропозицій стосовно участі України в європейських консорціумах дослідницьких інфраструктур (ERIC)

Наказ МОН № 1271 від 20.11.2018 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1271 від 20 листопада 2018 року

Пpo створення робочої групи
з питань підготовки пропозицій
стосовно участі України
в європейських консорціумах
дослідницьких інфраструктур (ERIC)

Відповідно до статей 374-377 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» від 16 вересня 2014 року 1678-VII, з метою розроблення механізмів та умов для участі України в європейських консорціумах дослідницьких інфраструктур (ERIC) НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочу групу з питань підготовки пропозицій стосовно участі України в європейських консорціумах дослідницьких інфраструктур (ERIC) y складі згідно з додатком до цього наказу.

2. Директорату науки Міністерства освіти і науки України (Чеберкус Д. B.) забезпечити діяльність робочої групи з питань підготовки пропозицій стосовно участі України в європейських консорціумах дослідницьких інфраструктур (ERIC).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Стріху М. В.

Miністp                               Л. М. Гриневич

 

Освіта.ua
20.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
МОН презентує закон «Про фахову передвищу освіту» Міністерство освіти розпочало серію регіональних нарад-семінарів для обговорення проекту закону
Україна планує стати членом Horizon Europe МОН подасть заявку на членство у новій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Horizon Europe»
Виші мають затвердити правила прийому до 5 лютого Виші повинні затвердити та розмістити на своїх веб-сайтах власні правила прийому на навчання
Кабінет Міністрів затвердив склад НАЗЯВО У МОН зазначають, що рішення дозволить розпочати роботу агентства найближчим часом
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!