Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення Всеукраїнських конкурсів серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, у 2017/2018 н.р.

Про проведення Всеукраїнських конкурсів серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, у 2017/2018 н.р.

Лист ІМЗО № 22.1/10-253 від 31.01.18 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-253 від 31 січня 2018 року

Головам обласних (міських) Рад
директорів, керівникам закладів
вищої освіти, які здійснюють
підготовку молодшого спеціаліста

Про проведення Всеукраїнських
конкурсів серед студентів закладів
вищої освіти, що здійснюють
підготовку молодшого
спеціаліста, у 2017/2018 н.р.

Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.10.2017 року №1435 «Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, у 2017/2018 навчальному році» відбудуться Всеукраїнські конкурси фахової майстерності з металургії та курсових проектів з архітектури. Порядок проведення цих конкурсів додається.

Конкурси проводяться у два етапи:

  • І етап (місцевий) проводиться у закладах освіти;
  • ІІ етап (Всеукраїнський) проводиться у квітні 2018 року: конкурс курсових проектів з архітектури на базі Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури; конкурс фахової майстерності з металургії - на базі Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України.

Просимо керівників базових закладів освіти з проведення ІІ етапу Конкурсу провести Всеукраїнські конкурси на належному рівні, ректорів закладів вищої освіти, до структури яких входять базові заклади освіти, сприяти у проведенні Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності.

З повагою
в.о. директора               Ю.І.Завалевський

Освіта.ua
01.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України
Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує інформацію про середній бал ЗНО вступників на бюджет
Де навчаються найкращі вступники за власні кошти Рейтинг вишів за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на контракт
МОН просить виші звільнити викладачів від паперотворчості Міністр освіти обіцяє скоротити кількість обов’язкових документів в університетах
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!