Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії

Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії

Лист ІМЗО № 21.1/10-2730 від 04.12.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21.1/10-2730 від 04 грудня 2017 року

Ректорам закладів вищої освіти

Про проведення ІI Всеукраїнського
студентського турніру з філософії

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 14-15 лютого 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться ІI Всеукраїнський студентський турнір з філософії (далі – Турнір).

Турнір проводиться з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства.

Змагання під час Турніру відбуватимуться відповідно до Регламенту, що додається. До участі запрошуються команди з 3-х осіб закладів вищої освіти. Кожна команда повинна мати назву.

Усім бажаючим взяти участь у Турнірі необхідно зареєструватися (не пізніше 01 лютого 2018 року). Для цього необхідно надіслати командну заявку на електронну адресу оргкомітету: kf.is@kubg.edu.ua. Форма заявки надана у Регламенті.

Для підготовки до Турніру учасникам пропонуються завдання, що додаються.

Детальну інформацію щодо участі у Турнірі можна отримати: e-mail: r.dodonov@kubg.edu.ua, контактна особа – Додонов Роман Олександрович, завідувач кафедри філософії Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: +38(066)299-56-16.

Т. в .о. директора         О.А. Дубовик

Освіта.ua
04.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA На сайті інформаційної системи публікуються заяви, що були подані вступниками до вишів
МОН надало рекомендації з методичного забезпечення у вишах Відповідні рекомендації можуть використовуватись закладами освіти у практичній роботі
Опубліковано консолідований рейтинг вишів України - 2018 Сайтом Освіта.ua складено консолідований рейтинг українських вишів
Вступ.ОСВІТА.UA розпочав інформування вступників Інформація містить дані про освітні програми, ліцензійні обсяги, кількість заяв про вступ тощо
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!