Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії

Про проведення ІI Всеукраїнського студентського турніру з філософії

Лист ІМЗО № 21.1/10-2730 від 04.12.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21.1/10-2730 від 04 грудня 2017 року

Ректорам закладів вищої освіти

Про проведення ІI Всеукраїнського
студентського турніру з філософії

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 14-15 лютого 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться ІI Всеукраїнський студентський турнір з філософії (далі – Турнір).

Турнір проводиться з метою залучення студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства.

Змагання під час Турніру відбуватимуться відповідно до Регламенту, що додається. До участі запрошуються команди з 3-х осіб закладів вищої освіти. Кожна команда повинна мати назву.

Усім бажаючим взяти участь у Турнірі необхідно зареєструватися (не пізніше 01 лютого 2018 року). Для цього необхідно надіслати командну заявку на електронну адресу оргкомітету: kf.is@kubg.edu.ua. Форма заявки надана у Регламенті.

Для підготовки до Турніру учасникам пропонуються завдання, що додаються.

Детальну інформацію щодо участі у Турнірі можна отримати: e-mail: r.dodonov@kubg.edu.ua, контактна особа – Додонов Роман Олександрович, завідувач кафедри філософії Київського університету імені Бориса Грінченка, телефон: +38(066)299-56-16.

Т. в .о. директора         О.А. Дубовик

Освіта.ua
07.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Бюджетне місце «ходитиме» за кращим вступником, - МОН Під час вступної кампанії МОН планує розширити практику використання широкого конкурсу
Умови прийому до вишів набули чинності Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти пройшли державну реєстрацію Мінюсту
Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому Стали відомі основні новації прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста
Визначено, хто складатиме єдиний іспит для магістрів Розроблено перелік спеціальностей, за якими буде проводитись єдиний іспит для здобуття ступеня магістра
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!