Щодо опрацювання інформації приймальними комісіями

Лист МОН № 1/9-411 від 27.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-411 27 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Щодо опрацювання інформації приймальними комісіями

На сьогодні завершено прийом заяв та документів вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання для всіх джерел фінансування та заочною (вечірньою) формою на місця державного та регіонального замовлення. Приймальні комісії завершують розгляд заяв та документів вступників і приймають рішення про їх допуск до участі в конкурсному відборі. Просимо звернути увагу на такі важливі аспекти опрацювання цієї інформації:

1. Перевірити (і в разі необхідності терміново завершити) внесення в базу всіх паперових заяв, які приймались у навчальному закладі.

2. Здійснити вибіркову перевірку правильності розрахунку конкурсних балів за всіма конкурсними пропозиціями, приділивши особливу увагу заявам:

  • для розрахунку конкурсного балу за якими застосовується регіональний, сільський та галузевий коефіцієнти;
  • додатковим балам за участь у Всеукраїнській олімпіаді вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти та балам за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу;
  • балам для призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 або 2016 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2017 або 2016 року.

3. Здійснити повну перевірку внесених в ЄДЕБО ліцензованих обсягів, загальних (для закритих конкурсних пропозицій), мінімальних та максимальних (для відкритих конкурсних пропозицій) обсягів державного (регіонального) замовлення, правомірності використання квот та їх розмірів.

4. Забезпечити повне оформлення усіх вступників, які зараховані за співбесідою та квотою-2, а також мають право на квоту-1 та квоту-3 з проставленням усіх необхідних відміток у ЄДЕБО.

Інші аспекти опрацювання інформації мають бути опрацьовані на підставі законодавства. У разі сумнівів рішення має ухвалюватися на користь вступника.

При необхідності погодження окремих питань просимо оперативно звертатись на електронну пошту гарячої лінії МОН vstup_2017@mon.gov.ua.

Заступник міністра           Ю. М. Рашкевич

Освіта.ua
27.07.2017

Популярні новини
Стипендії отримуватимуть 40-45% студентів У 2022 році кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Уряд здійснив кілька призначень на освітні посади Кабінет Міністрів здійснив кілька призначень на посади у Міністерстві освіти, НАЗЯВО та ДСЯО
НАН долучиться до створення Президентського університету МОН та Національна академія наук домовилися об'єднати зусилля для розвитку проекту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів