Osvita.ua Законодавство Вища освіта Роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій

Роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій

Лист МОН № 1/9-409 від 26.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-409 26 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Роз’яснення з окремих питань
діяльності приймальних комісій

На підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року Міністерство освіти і науки України надає роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій:

1. Прийом заяв та документів вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання для всіх джерел фінансування та заочною (вечірньою) формою на місця державного та регіонального замовлення закінчується о 18 год. 00 хв. 26 липня 2017 року.

2. Нагадуємо, що приймальна комісія вносить до ЄДЕБО заяви в паперовому вигляді, розглядає заяви та документи вступників і приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до вищого навчального закладу не пізніше наступного дня після завершення прийому документів. Просимо завершити внесення необхідної для цього інформації в ЄДЕБО до 18 год. 00 хв. 27 липня 2017 року.

3. У разі виявлення розбіжностей в середньому балі атестату та неможливості врегулювання цього питання у встановлений строк просимо терміново звертатись електронною поштою до ДП «Інфоресурс» для остаточного вирішення питання (відповідно до листа МОН від 20 липня 2017 року № 1/9-399).

У разі відсутності сканкопії додатку до атестата просимо зв’язатись з вступником та внести середній бал на підставі документа, надісланого ним особисто або засобами електронного зв’язку.

4. Звертаємо увагу, що невідповідність (неякісність) фотокартки, завантаженої вступником, не може бути підставою для відмови в допуску заяви вступника до участі в конкурсному відборі.

5. Інформація щодо заяв, внесених до ЄДЕБО у паперовому вигляді (відповідно до листа МОН від 20 липня 2017 року № 1/9-399), яка надсилається до ДП «Інфоресурс» електронною поштою у вигляді файлу MS Excel, не передбачає отримання погодження і не може бути причиною затримки допуску вступника до конкурсного відбору.

6. Просимо до 18 год. 00 хв. 27 липня 2017 року завершити роботу із заявами вступників, поданими на конкурсні пропозиції, що створені за спеціальностями з недіючими на сьогодні назвами (кодами), на які зарахування на перший курс не передбачено.

Заступник міністра          Ю. М. Рашкевич

Освіта.ua
26.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
У МОН назвали основні новації вступу - 2018 Наступного року два предмети для вступу будуть фіксованими, а третій вступник зможе обрати
Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів Затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році
МОЗ: професію лікаря мають отримувати найздібніші Результат у 150 балів за підсумками проведення зовнішнього оцінювання має стати базовим рівнем для вступників
Важливо розвинути оцінку якості вищої освіти, - Гриневич Незалежне оцінювання якості освіти дозволить абітурієнтам побачити реальну картину
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!