Osvita.ua Законодавство Вища освіта Роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій

Роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій

Лист МОН № 1/9-409 від 26.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-409 26 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Директору ДП «Інфоресурс»

Роз’яснення з окремих питань
діяльності приймальних комісій

На підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року Міністерство освіти і науки України надає роз’яснення з окремих питань діяльності приймальних комісій:

1. Прийом заяв та документів вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання для всіх джерел фінансування та заочною (вечірньою) формою на місця державного та регіонального замовлення закінчується о 18 год. 00 хв. 26 липня 2017 року.

2. Нагадуємо, що приймальна комісія вносить до ЄДЕБО заяви в паперовому вигляді, розглядає заяви та документи вступників і приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до вищого навчального закладу не пізніше наступного дня після завершення прийому документів. Просимо завершити внесення необхідної для цього інформації в ЄДЕБО до 18 год. 00 хв. 27 липня 2017 року.

3. У разі виявлення розбіжностей в середньому балі атестату та неможливості врегулювання цього питання у встановлений строк просимо терміново звертатись електронною поштою до ДП «Інфоресурс» для остаточного вирішення питання (відповідно до листа МОН від 20 липня 2017 року № 1/9-399).

У разі відсутності сканкопії додатку до атестата просимо зв’язатись з вступником та внести середній бал на підставі документа, надісланого ним особисто або засобами електронного зв’язку.

4. Звертаємо увагу, що невідповідність (неякісність) фотокартки, завантаженої вступником, не може бути підставою для відмови в допуску заяви вступника до участі в конкурсному відборі.

5. Інформація щодо заяв, внесених до ЄДЕБО у паперовому вигляді (відповідно до листа МОН від 20 липня 2017 року № 1/9-399), яка надсилається до ДП «Інфоресурс» електронною поштою у вигляді файлу MS Excel, не передбачає отримання погодження і не може бути причиною затримки допуску вступника до конкурсного відбору.

6. Просимо до 18 год. 00 хв. 27 липня 2017 року завершити роботу із заявами вступників, поданими на конкурсні пропозиції, що створені за спеціальностями з недіючими на сьогодні назвами (кодами), на які зарахування на перший курс не передбачено.

Заступник міністра          Ю. М. Рашкевич

Освіта.ua
26.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Бюджетне місце «ходитиме» за кращим вступником, - МОН Під час вступної кампанії МОН планує розширити практику використання широкого конкурсу
Умови прийому до вишів набули чинності Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти пройшли державну реєстрацію Мінюсту
Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому Стали відомі основні новації прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста
Визначено, хто складатиме єдиний іспит для магістрів Розроблено перелік спеціальностей, за якими буде проводитись єдиний іспит для здобуття ступеня магістра
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!