Osvita.ua Законодавство Вища освіта Щодо організації вступної кампанії на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Щодо організації вступної кампанії на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Лист МОН № 1/9-407 від 25.07.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-407 25 липня 2017 року

Керівникам вищих навчальних закладів,
що здійснюють підготовку фахівців
за спеціальністю 081 «Право» на другому
(магістерському) рівні вищої освіти

Державне підприємство «Інфоресурс»

Український центр оцінювання якості освіти

Щодо організації вступної кампанії
на другий (магістерський) рівень
вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Відповідно до пункту 2 розділу VII Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2016 року № 1236, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за № 1515/29645, для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра (ступеня магістра, освітню-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» для вступу зараховуються – бали єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання, що має такі складові: тест загальної навчальної правничої компетентності; тест з права; тест з іноземної мови (англійська мова, або німецька мова, або французька мова).

Водночас, відповідно до пункту 5 розділу 1 Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 квітня 2017 року № 579, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2017 року за № 57 5/30443 (далі - Положення), вступники, які вступають до вищого навчального закладу на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), можуть брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» у вищих навчальних закладах України за результатами єдиного фахового вступного випробування за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань у вищому навчальному закладі. Додаткові вступні випробування вступники складають у кожному вищому навчальному закладі, в якому виявили бажання брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право».

Враховуючи зазначене Міністерство освіти і науки України надає додаткові роз’яснення.

1. Додаткові вступні випробування у вищому навчальному закладі для вступників, які вступають до вищого навчального закладу на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), носять кваліфікаційний характер «допущений/не допущений» та не є складовими конкурсного балу.

2. Для організації вступних випробувань для вступників на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», що відповідно до пункту 4 Положення можуть брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» у вищих навчальних закладах України за результатами вступних випробувань у вищому навчальному закладі, додатково до листа від 20 липня 2017 року № 4.2-15-1662-17 повідомляємо. За матеріалами наданими Українським центром оцінювання якості освіти вищі навчальні заклади проводять такі вступні іспити 03 серпня 2017 року. Перевірка вступних іспитів здійснюється відповідальними працівниками приймальних комісій за правильними відповідями розміщеними наприкінці робочого дня 03 серпня 2017 року на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Результати вступних випробувань у вищих навчальних закладах визначаються у вигляді оцінок за шкалою 100 - 200 балів відповідно до таблиць відповідності тестових балів рейтинговій оцінці та з урахуванням встановленої відповідною фаховою комісією мінімальної кількості тестових балів, які за виконання завдань певного блоку може отримати вступник з мінімально допустимим рівнем фахової компетентності, необхідним для участі в конкурсному відборі під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» у вищих навчальних закладах України (далі - поріг «склав/ не склав»). Зазначені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці будуть надані Українським центром оцінювання якості освіти не раніше 11 серпня 2017 року через відповідний он-лайн сервіс. На Приймальні комісії покладається обов’язок внесення рейтингових оцінок до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Додатково зазначаємо, що вступник допускається до конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» у вищих навчальних закладах при подоланні порогу «склав/не склав» з усіх трьох блоків єдиного фахового вступного випробування або вступного іспиту у вищому навчальному закладі.

Перший заступник міністра            Володимир Ковтунець

Освіта.ua
25.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Опубліковано консолідований рейтинг вишів України - 2018 Сайтом Освіта.ua складено консолідований рейтинг українських вишів
Вступ.ОСВІТА.UA розпочав інформування вступників Інформація містить дані про освітні програми, ліцензійні обсяги, кількість заяв про вступ тощо
Вступники найчастіше зазначають невірний e-mail У МОН назвали найпоширеніші помилки вступників при реєстрації електронних кабінетів
ЗНО у магістратуру: виші отримають тести у день іспиту Матеріали для проведення іспитів публікуватимуться УЦОЯО до 9.00 тестового дня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!