Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення 17-19 вересня 2008 p. Всеукраїнського науково-практичного семінару “Проблеми розроблення нового покоління стандартів вищої освіти: нормативне забезпечення, вимоги ринку праці, професійні та соціально-особистісні компетенції”

Про проведення 17-19 вересня 2008 p. Всеукраїнського науково-практичного семінару “Проблеми розроблення нового покоління стандартів вищої освіти: нормативне забезпечення, вимоги ринку праці, професійні та соціально-особистісні компетенції”

Лист МОН від 01.07.08 № 1/9-419

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

від 01.07.08 № 1/9-419

Ректорам
вищих навчальних закладів України
III-IV рівнів акредитації

На виконання Указу Президента України від 04.07.2005 № 1013 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» та згідно плану проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі вищої освіти України на 2008 рік  міністерство інформує про проведення 17-19 вересня 2008 . Всеукраїнського науково-практичного семінару „Проблеми розроблення нового покоління стандартів вищої освіти: нормативне забезпечення, вимоги ринку праці, професійні та соціально-особистісні компетенції".

Організаторами семінару є: Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський політехнічний інститут за підтримки Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

У роботі семінару планується участь представників Міністерства праці і соціальної політики України, Міністерства промислової політики України, Міністерства транспорту і зв'язку України, Міністерства економіки України, Федерації роботодавців України, Української спілки промисловців та підприємців, Української асоціації якості.

До участі в роботі семінару запрошуються представники галузевих міністерств та відомств України, керівники вищих навчальних закладів України, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, співробітники наукових установ та управлінь освіти і науки України.

Мета семінару:

  • обговорення методології та методики розробки і впровадження освітніх стандартів на основі компетентістного підходу, розроблених з метою формування освітніх програм нового покоління, адекватних до європейських тенденцій і потреб ринку праці;
  • вироблення механізмів міжгалузевої взаємодії з питань розробки та впровадження стандартів вищої освіти.

Умови перебування додаються.

Заступник Міністра       В.Д.Шинкарук

Місце та умови проведення семінару

Семінар відбудеться 17-19 вересня 2008 р. в смт Коблево Миколаївської області на базі відпочинку «Зоря» науково-виробничого комплексу «Зоря-Машпроект», розташованому на узбережжі Чорного моря.

Заїзд 16 вересня, від'їзд 20 вересня.

Мешкання в одно-двохмісних номерах, триразове харчування.

Прибувших учасників семінару 16 вересня обслуговує транспорт з Миколаївського залізничного вокзалу до місця проведення семінару.

Фінансування семінару

Здійснюється за рахунок спонсорських коштів та членських внесків учасників в обсязі 1500 грн.

Розрахунковий рахунок №26002020462001

ФАБК „Імексбанк" в м.Миколаєві МФО 326825 код ОКПО 32819640.

Придбання квитків на проїзд здійснюється учасниками науково-практичного семінару заздалегідь.

Заявки на участь у семінарі надсилати до 15 серпня 2008 року на електронну адресу Миколаївського політехнічного інституту.

Додаткова інформація за контактними телефонами

Контактні телефони:

Миколаївський політехнічний інститут, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 11а
e-mail: rektor@mpi.nikolaev.ua
(0512)67-02-26 ректор Вільський Геннадій Борисович
секретар Затерка Олена Едуардівна
(0512)35-40-11 методичний відділ.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України
(044)425-55-17, 425-52-56
Відділ інтеграції в Європейський освітній та науковий простір
Начальник відділу Сухарніков Юрій Васильович
Зав. сектором Лебедєва Алла Федорівна.

Завантажити: list_1_9_419_08.zip (6.73 Кб.)


01.07.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
В Україні планують реформувати юридичну освіту Міносвіти та Мін’юст розробили проект Концепції реформування юридичної освіти
В уряді планують оптимізацію мережі закладів профосвіти Гройсман пропонує створити 5-7 унікальних регіональних центрів з потужною базою для навчання
Облцентри хочуть заощадити на профосвіті, - міністр Метою МОН є те, щоб усі заклади профосвіти фінансувались й управлялись на рівні областей
Гарвард запрошує на конкурс CS50 Puzzle Day Наприкінці березня Гарвардський університет проведе міжнародний конкурс із вирішення задач на логіку
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!