Деякі питання навчання іноземців y BH3, розташованих на території Донецької та Луганської областей

Лист МОН № 1/9-414 від 01.09.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАІНИ

№ 1/9-414 від 1 вересня 2015 року

Керівникам вищих навчальних закладів (за списком)

Деякі питання навчання іноземців y BH3,
розташованих на території Донецької та
Луганської областей

Ураховуючи ситуацію, що нині складається у Донецькій та Луганській областях, з метою виключення можливих загроз безпеці іноземних студентів Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам, які розташовані на території зазначених областей, прилеглої до лінії зіткнення, у тому числі у м. Маріуполь, відповідально оцінити власні можливості щодо забезпечення повноцінного навчального процесу та умов проживання іноземних студентів.

Беручи до уваги події, пов’язані з можливою ескалацією бойових дій в цих областях, рекомендуємо тимчасово призупинити набір іноземних студентів на навчання у 2015-2016 навчальному році за всіма формами навчання.

Якщо іноземні студенти, які вступили на навчання у попередні роки, виявили бажання продовжити навчання у вищих навчальних закладах, розташованих в інших областях України, просимо сприяти їх переведенню, забезпечивши необхідними документами.

Для іноземних студентів, які продовжуватимуть навчання у вищих навчальних закладах на території областей, прилеглих до лінії зіткнення, мають бути розроблені та затверджені заходи щодо екстреної евакуації на випадок ескалації бойових дій у зоні протистояння.

Звертаємо увагу на персональну відповідальність керівництва навчальних закладів за безпеку іноземних студентів і ефективність проведення екстрених заходів у разі виникненні загроз їх життю та здоров’ю.

Перший заступник Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
01.09.2015

Популярні новини
Президент підписав закон щодо виборів ректорів Новий закон запроваджує другий тур виборів очільників закладів вищої освіти
Виші можуть самостійно обрати форму навчання У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання
Шкарлет: держава не зможе фінансувати таку кількість вишів Держава не зможе фінансувати таку кількість закладів, водночас зміни мають відбуватись поступово
Викрито шахрайську схему складання іспиту «КРОК» Колишній ректор одного з медичних вузів організував схему складання іспиту «КРОК»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів