Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про надання роз'яснень щодо зарахування на навчання

Про надання роз'яснень щодо зарахування на навчання

Лист МОН № 1/9-451 від 08.09.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-451 від 08 вересня 2014 року

Керівникам вищих навчальних
закладів I-IV рівнів акредитації

Про надання роз'яснень
щодо зарахування на навчання

У зв'язку з суспільно-політичною ситуацією на Сході України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014 р. № 785 "Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях", та наказом Міністерства освіти і науки України від 04 серпня 2014 року № 983 до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році внесено зміни, що регулюють питання вступу на навчання та організацію навчального процесу в Донецькій і Луганській областях, а також проведення додаткового конкурсного відбору та зарахування в 2014 році до військових навчальних закладів (військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів), інших вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців для Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, державної прикордонної служби України у строки, визначені керівниками цих вищих навчальних закладів.

Відповідно до змін у розділах ХХ та XXІІІ Умов прийому, вищим навчальним закладам України передбачено право проводити додаткове зарахування осіб на конкурсній основі.

На вакантні місця державного замовлення, місця, що фінансуються за кошти фізичних і юридичних осіб, в межах ліцензованого обсягу може проводитись, зокрема, додаткове зарахування для осіб, які вступали до цього або до іншого вищого навчального закладу за умови збігу конкурсних предметів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (вступних екзаменів і творчих конкурсів) при вступі на той чи інший напрями підготовки (спеціальності) у межах однієї галузі знань.

У разі звільнення місць державного замовлення та відсутності претендентів на ці місця, проводиться зарахування громадян за конкурсом, які навчаються за кошти фізичних і юридичних осіб, на підставі відповідного наказу.

Зазначені зміни до Умов прийому, затверджені наказом МОН від 04 серпня 2014 року № 983, знаходяться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Міністр         Сергій КВІТ

Освіта.ua
08.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Виші мають затвердити правила прийому до 5 лютого Виші повинні затвердити та розмістити на своїх веб-сайтах власні правила прийому на навчання
Кабінет Міністрів затвердив склад НАЗЯВО У МОН зазначають, що рішення дозволить розпочати роботу агентства найближчим часом
Виші зможуть надавати в оренду свої приміщення Заклади вищої освіти зможуть отримувати додаткові фінансові ресурси від оренди
Зарплати у школах зростуть на 9%, у вишах - на 20% З 1 січня зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%, а інших освітян на 9%
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!