Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про ліквідацію державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва"

Про ліквідацію державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва"

Наказ МОН № 904 від 06.08.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 904 від 06 серпня 2014 року

Про ліквідацію державного вищого навчального закладу
"Київський університет управління та підприємництва"

Відповідно до статті 27 Закону України "Про вищу освіту", на підставі статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об’єктами державної власності", розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2014 р. № 51 "Про ліквідацію державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва", наказую:

1. Припинити державний вищий навчальний заклад "Київський університет управління та підприємництва" (код згідно з ЄДРПОУ 37956909) (далі – Університет) шляхом ліквідації.

2. Утворити комісію з ліквідації державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва" (далі – комісія з ліквідації) у складі згідно з додатком.

3. Комісії з ліквідації:

3.1. Повідомити:

  • орган, що здійснює державну реєстрацію, за місцезнаходженням Університету про прийняття рішення щодо його припинення. На виконання Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1242, оригінал наказу залишити Міністерству, державному реєстратору подати завірену копію цього наказу;
  • письмово всіх кредиторів Університету про його ліквідацію та встановити строк заявлення кредиторами вимог - два місяці з дня публікації повідомлення;
  • органи державної статистики, державної податкової служби, пенсійного фонду, фонду соціального страхування про ліквідацію Університету.

3.2. Розробити та організувати виконання плану заходів щодо ліквідації Університету.

3.3. Попередити працівників Університету про наступне вивільнення та запропонувати їм роботу в установленому законодавством порядку, повідомивши центр зайнятості про вивільнення працівників.

3.4. Провести інвентаризацію майна, основних засобів та матеріальних цінностей, що знаходяться на балансі Університету, за результатами якої скласти акт та подати його на затвердження до Міністерства в установленому законодавством порядку.

3.5. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог і закінчення процедури припинення, яка передбачена законодавством, скласти щодо Університету ліквідаційний баланс.

3.6. Після завершення роботи комісії з ліквідації подати на затвердження Міністерству матеріали щодо ліквідації (ліквідаційний баланс, звіт про роботу комісії з ліквідації, довідки органів статистики про виключення вищого навчального закладу, що ліквідується відповідно до цього наказу, з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців тощо).

4. Уповноважити Голову та членів комісії з ліквідації на здійснення від імені Університету всіх передбачених законодавством дій, необхідних для проведення державної реєстрації припинення, в тому числі подання державному реєстратору документів, які є необхідними для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

5. Голові ліквідаційної комісії (Чобітько М. Г.) у місячний строк після завершення процедури припинення подати Міністерству інформацію про вжиті заходи щодо виконання цього наказу.

6. Департаменту вищої освіти (Коровайченку Ю. М.) забезпечити в установленому порядку продовження навчання студентів Університету у вищих навчальних закладах III—IV рівня акредитації.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр           Сергій Квіт

Додаток до наказу МОН
від 6 серпня 2014 р. № 904

СКЛАД
Комісії з ліквідації державного вищого навчального закладу
"Київський університет управління та підприємництва"

П. І. Б.

Посади

1

ЧОБІТЬКО
Микола Григорович

Декан факультету міжнародної економіки, менеджменту і права Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, голова комісії

2

РАСНІЦЬКА
Оксана Григорівна

Начальник загального відділу державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва", заступник голови комісії

3

ГОРДИНСЬКИЙ
Михайло Йосипович

Начальник адміністративно-господарського відділу державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва"

4

КУЧЕРЕНКО
Олена Петрівна

Бухгалтер I категорії відділу бухгалтерського обліку і звітності державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва"

5

ОЛЕКСІЄНКО
Аліна Володимирівна

Провідний фахівець юридичного відділу державного вищого навчального закладу "Київський університет управління та підприємництва"

 

Директор департаменту вищої освіти             Ю. М. Коровайченко

Освіта.ua
06.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Студенти медичних вишів складуть міжнародний тест Основною метою іспиту є перевірка рівня професійної компетентності студентів
МОН: обладнання закладів профосвіти зношене на 60% У відомстві зазначають, що ситуація із обладнанням у закладах поступово змінюється
МОН презентує закон «Про фахову передвищу освіту» Міністерство освіти розпочало серію регіональних нарад-семінарів для обговорення проекту закону
Україна планує стати членом Horizon Europe МОН подасть заявку на членство у новій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Horizon Europe»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!