Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених

Указ Президента України № 1210/2002 від 24.12.02 року

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№ 1210/2002 від 24 грудня 2002 року

Про Положення про порядок надання
грантів Президента України для підтримки
наукових досліджень молодих учених

Затвердити Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених (додається).

Президент України                     Л. КУЧМА

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 24.12.2002 № 1210/2002

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок надання грантів Президента України
для підтримки наукових досліджень молодих учених

1. Це Положення визначає порядок надання щорічних грантів Президента України для підтримки актуальних, значущих наукових досліджень молодих учених (далі - гранти).

2. Гранти призначаються відповідно до Указу Президента України від 9 квітня 2002 року N 315 (315/2002) "Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених".

3. Гранти можуть одержати молоді вчені віком (на момент подачі заявки): доктори наук - до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук - до 30 років.

4. Гранти можуть бути надані як на проведення запланованих наукових досліджень, так і тих, що вже проводяться (в тому числі й тих, на які гранти вже надавалися).

5. Для одержання гранту претендент подає до 20 лютого до Міністерства освіти і науки України складені за встановленою цим Міністерством формою заявку, що включає план наукових досліджень із зазначенням їх мети, способу здійснення та очікуваних результатів, прогноз їх використання, інформаційну довідку про головних виконавців наукових досліджень та кошторис, а також гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке зобов'язується забезпечити проведення наукових досліджень.

6. Розгляд заявок на одержання грантів здійснюється Державним фондом фундаментальних досліджень у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

7. Міністерство освіти і науки України подає пропозиції щодо надання грантів на розгляд Кабінету Міністрів України.

Призначення грантів молодим ученим здійснює Президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

8. Інформація про призначення грантів оприлюднюється через засоби масової інформації.

9. Після призначення гранту між Міністерством освіти і науки України, одержувачем гранту та підприємством (установою, організацією), яке зобов'язується забезпечити проведення наукових досліджень, укладається відповідний договір.

Надані одержувачу гранту кошти перераховуються поетапно частинами, визначеними в договорі, на рахунок підприємства (установи, організації), яке забезпечує проведення наукових досліджень.

10. Одержувач гранту та підприємство (установа, організація), яке забезпечує проведення наукових досліджень, у визначені договором строки подають до Міністерства освіти і науки України звіт про використання виділених коштів за формою, встановленою цим Міністерством. У разі використання коштів не за цільовим призначенням одержувач гранту та зазначене в договорі підприємство (установа, організація) несуть відповідальність, передбачену законом та договором.

Міністерство освіти і науки України щороку інформує Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України про проведення наукових досліджень, на які було виділено кошти.

11. Оподаткування коштів, одержаних у вигляді гранту, здійснюється у визначеному законодавством порядку.

Глава Адміністрації Президента України           В. МЕДВЕДЧУК

Освіта.ua
24.01.2002

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
КМУ запускає проект стажування студентів у міністерствах Планується, що проект дозволить залучити молодих фахівців до роботи на державній службі
МОН презентувало бачення реформи профтехосвіти Колегія Міносвіти схвалила проект концептуальних засад реформування професійної освіти
В Україні впроваджують єдиний іспит для магістрів Постанова КМУ має на меті забезпечення впровадження механізмів атестації магістрів
ЗНО до магістратури можуть скласти 60 тисяч бакалаврів Реєстрація вступників для складання зовнішнього оцінювання триватиме до 5 червня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!