Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення конкурсу наукових і науково-технічних проектів на виконання завдань Державної цільової науково-технічної та соціальної програми "Наука в університетах" на 2008-2017 роки

Про проведення конкурсу наукових і науково-технічних проектів на виконання завдань Державної цільової науково-технічної та соціальної програми "Наука в університетах" на 2008-2017 роки

Наказ МОНмолодьспорт № 267 від 28.02.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 267 від 28 лютого 2013 року

Про проведення конкурсу наукових і
науково-технічних проектів на виконання
завдань Державної цільової науково-технічної
та соціальної програми "Наука в університетах"
на 2008-2017 роки

Відповідно до Законів України "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про державні цільові програми", "Про здійснення державних закупівель", Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 106, Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1084, Порядку проведення конкурсу наукових і науково-технічних проектів за державною цільовою програмою за рахунок загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2008 № 539 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 вересня 2008 р. за № 906/15597, наказую:

1. Провести конкурсний відбір наукових і науково-технічних проектів, виконання яких здійснюватиметься науково-навчальними центрами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (далі - ННЦ), згідно з Порядком проведення конкурсу наукових і науково-технічних проектів за державною цільовою програмою за рахунок загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.06.2008 № 539 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 вересня 2008 р. за № 906/15597, на виконання завдань Державної цільової науково-технічної та соціальної програми "Наука в університетах" на 2008-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 р. № 1155 (далі-Програма).

2. Затвердити як такі, що додаються:

2.1. Форму запиту на участь у конкурсі наукових і науково-технічних проектів ННЦ на виконання завдань Програми.

2.2. Форму експертного висновку, згідно з яким здійснюватиметься експертиза запитів на участь у конкурсі наукових і науково-технічних проектів ННЦ на виконання завдань Програми.

3. Керівникам вищих навчальних закладів:

3.1. При визначенні ННЦ тематики наукових і науково-технічних проектів на виконання завдань Програми керуватись виходячи з реальних потреб вітчизняної економіки та розвитку суспільства і спрямовувати на створення новітніх технологій готових до впровадження, засобів виробництва, матеріалів, іншої наукоємної продукції.

3.2. Подати Міністерству у період з 11 березня по 11 квітня 2013 на конкурсний відбір наукові і науково-технічні проекти з метою визначення виконавців завдань Програми у 2013-2014 роках.

4. Департаменту наукової діяльності та ліцензування (Якименко О. В.):

4.1. Здійснити організацію проведення конкурсного відбору наукових і науково-технічних проектів.

4.2. До 23 квітня 2013 року забезпечити експертизу запитів на участь у конкурсі наукових і науково-технічних проектів ННЦ на виконання завдань Програми на засіданнях секцій з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки Науково-координаційної ради Міністерства.

4.3. До 30 квітня цього року забезпечити проведення засідання Науково-координаційної ради Міністерства, за результатами якого визначити виконавців-переможців конкурсу для виконання завдань Програми у 2013-2014 роках.

4.4. Оприлюднити список виконавців-переможців конкурсу в газеті "Освіта України" та розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Додаток до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 276 від 28.02.2013 

Освіта.ua
28.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
В Україні впроваджують єдиний іспит для магістрів Постанова КМУ має на меті забезпечення впровадження механізмів атестації магістрів
ЗНО до магістратури можуть скласти 60 тисяч бакалаврів Реєстрація вступників для складання зовнішнього оцінювання триватиме до 5 червня
В МОН розробили нове Положення про атестацію наукових працівників Положення визначає порядок атестації наукових працівників наукових установ та вишів
Розпочалась реєстрація на ЗНО до магістратури Реєструватись мають ті абітурієнти, які цього року вступатимуть за технологією ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!