Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення Всеукраїнської та 37-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування у 2012 році

Про проведення Всеукраїнської та 37-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування у 2012 році

Наказ МОНмолодьспорт № 450 від 10.04.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 450 від 10 квітня 2012 року

Про проведення Всеукраїнської та
37-ї Міжнародної студентської олімпіади
з програмування у 2012 році

На виконання Указу Президента України № 926 від 30 вересня 2010 року "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", з метою вдосконалення роботи з обдарованою студентською молоддю та розширення міжнародних зв’язків, наказую:

1. Провести у 2012 році Всеукраїнську та 37-у Міжнародну студентську олімпіаду з програмування (далі – Олімпіада).

2. Затвердити перелік базових вищих навчальних закладів та голів оргкомітетів І, II та III етапів Олімпіади, що додається.

3. Олімпіаду провести в три етапи:

І етап (обласний) – 21 квітня 2012 року у базових вищих навчальних закладах відповідної області України;

ІІ етап (регіональний) – 05 - 08 вересня 2012 року в базових вищих навчальних закладах відповідного регіону України;

ІІІ етап – 11-14 жовтня 2012 року  в базових вищих навчальних закладах у двох групах:

  • перша група – 37-а Міжнародна студентська олімпіада з програмування  у Вінницькому національному технічному університеті;
  • друга група – фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Харківському національному економічному університеті.

4. Призначити координатором Олімпіади професора Вінницького національного технічного університету Месюру Володимира Івановича.

5. Ректорам вищих навчальних закладів відрядити команди студентів, керівників команд та членів журі для участі в Олімпіаді. Оплату відряджень здійснити за рахунок навчальних закладів, у яких вони відповідно навчаються або працюють.

6. Ректорам базових вищих навчальних закладів:

6.1. Забезпечити розміщення учасників Олімпіади.

6.2. Передбачити компенсацію робочого часу, витраченого науково-педагогічними працівниками на науково-методичне забезпечення Олімпіади, на умовах погодинної оплати  відповідно до обсягу виконаної роботи.

7. Вінницькому національному технічному університету (Грабко В.В.) подати до 25 жовтня 2012 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) звітно-аналітичні матеріали щодо проведення Олімпіади.

8. Витрати на організацію і проведення І та ІІ етапів Олімпіади здійснити за рахунок базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів, які беруть в ньому участь та коштів з інших джерел.

9. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) спільно з Вінницьким національним технічним університетом (Грабко В.В.):

9.1. Розробити науково-методичні рекомендації щодо проведення Олімпіади.

9.2. Визначити склад чотирьох  команд (три студенти та тренер від вищого навчального закладу у кожній команді) для участі у 37-й Міжнародній студентській олімпіаді з програмування (м. Бухарест, Румунія).

9.3. Забезпечити підготовку делегації України для участі у 37-й Міжнародній олімпіаді з програмування (Румунія, м. Бухарест) у складі: чотири команди студентів, два наукових та два адміністративних керівники.

9.4. Підвести підсумки Олімпіади та довести їх до відома вищих навчальних закладів.

10. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) здійснити витрати за рахунок коштів загального фонду Міністерства згідно з затвердженим кошторисом:

10.1. На організацію і проведення Міжнародної олімпіади (Вінницький національний технічний університет).

10.2. На забезпечення участі делегації України у Міжнародній олімпіаді з програмування (Румунія, м. Бухарест).

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
10.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2018 року Освіта.ua презентує результати рейтингу університетів за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus
Освітні документи з окупованих територій є недійсними Освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях, не мають юридичної сили
Вступна кампанія: скільки бюджетників зможуть прийняти виші Оприлюднені дані допоможуть ознайомитись з кількістю місць прийому за держзамовленням
МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018 До переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!