Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про підсумки ІХ Відкритого Всеукраїнського студентського турніру фізиків та проведення Х Відкритого Всеукраїнського турніру фізиків

Про підсумки ІХ Відкритого Всеукраїнського студентського турніру фізиків та проведення Х Відкритого Всеукраїнського турніру фізиків

Наказ МОНмолодьспорт №1288 від 10.11.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1288 від 10 листопада 2011 року

Про підсумки ІХ Відкритого
Всеукраїнського студентського турніру
фізиків та проведення Х Відкритого
Всеукраїнського турніру фізиків

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2011 №43 "Про проведення ІХ Відкритого Всеукраїнського студентського турніру фізиків у 2010/2011 навчальному році" пройшов ІХ Відкритий всеукраїнський студентський турнір фізиків (далі - Турнір) серед студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю "Фізика".

На підставі рішення оргкомітету Всеукраїнського студентського турніру фізиків наказую:

1. Затвердити підсумки Турніру та нагородити дипломами І - ІІІ ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України студентів-переможців Турніру за списком, що додається.

2. Рекомендувати ректорам вищих навчальних закладів відзначити студентів - переможців Турніру.

3. За плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та значний внесок у підготовку і проведення Турніру оголосити Подяку Міністерства:

  • Гаху Андрію Геннадійовичу – доценту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
  • Данилову Андрію Богдановичу – доценту Національного університету "Львівська політехніка";
  • Недибалюку Анатолію Федоровичу – старшому викладачу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;
  • Пепеніну Разумніку Разумніковичу – доценту Донбаського державного технічного університету.

4. Провести з 18 по 23 листопада 2011 року Х Відкритий Всеукраїнський турнір фізиків на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

5. Затвердити склад Х Всеукраїнського організаційного комітету та журі Турніру за списком, що додається.

6. Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна (Бакіров В.С.):

6.1. Довести до відома вищих навчальних закладів умови проведення Турніру.

6.2. Забезпечити проведення зазначеного Турніру на високому організаційному та науково-методичному рівні.

6.3. Здійснити розміщення учасників Турніру.

6.4. Подати звіт про підсумки проведення турніру у 10-денний строк після його завершення на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.).

7. Керівникам вищих навчальних закладів:

7.1. Відрядити науково-педагогічних працівників, які є членами організаційного комітету, журі та студентів до базового вищого навчального закладу з проведення Турніру.

7.2. Здійснити відшкодування витрат на відрядження учасників за рахунок навчальних закладів, в яких вони навчаються, або працюють.

8. Витрати на організацію та проведення Турніру, нагородження переможців здійснити за рахунок коштів базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів, які беруть у ньому участь та коштів з інших джерел не заборонених законодавством.

9. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) довести до відома вищих навчальних закладів підсумки Турніру.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
10.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Вступ до коледжів унормують найближчим часом Міністерство освіти чекає підписання законодавчих змін до закону «Про вищу освіту»
Виші у 2017 році проведуть набір молодших спеціалістів Рада прийняла зміни до закону «Про вищу освіту», що розблокують набір абітурієнтів у коледжі і технікуми
У МОН роз'яснили як нараховувати стипендії Ліміт стипендіатів, яким призначатиметься академічна стипендія, у різних вузах може відрізнятись
МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертацій Відтепер спрощені вимоги до списку джерел, унормовано використання мов та додано анотацію
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!