Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про подання інформації

Про подання інформації

Лист МОНмолодьспорт №1/11-10409 від 09.11.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/11-10409 від 09 листопада 2011 року

Керівникам вищих навчальних
закладів І-IV рівнів акредитації,
які належать до сфери управління
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Про подання інформації

Просимо подати таку інформацію:

1. Графік строків запланованих відпусток керівника вищого навчального закладу на 2012 рік відповідно до форми, наведеної у додатку 1, – до 30 листопада 2011 року.

2. Звіт керівника вищого навчального закладу за 2011 рік щодо виконання умов контракту з Міністерством, виконання положень статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності навчального закладу і копію протоколу звітувальних зборів (конференції) трудового колективу вищого навчального закладу – до 15 січня 2012 року.

3. Кадровий резерв на посаду керівника вищого навчального закладу у кількості не менше трьох осіб за встановленою формою разом з копіями заяв-згод кандидатів (Положення про формування кадрового резерву керівників державних підприємств, установ і організацій, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 р. № 1912) – до 15 січня 2012 року.

Крім того, Міністерство відповідно до Закону України "Про відпустки" просить своєчасно подавати заяви на відпустки (за два тижні до початку відпустки), дотримуватися зразка заяви на відпустку (додаток 2) та у разі невідповідності строків відпустки строкам, зазначеним у графіку, – обов’язково надавати належне пояснення.

Також інформуємо, що під час формування кадрового резерву на посаду керівника вищого навчального закладу необхідно звертати увагу на відповідність освіти та наявність у претендентів необхідної підготовки для входження до кадрового резерву.

Додатково повідомляємо, що закордонні відрядження керівника вищого навчального закладу потребують обов’язкового погодження з Міністром (форма, відповідно до якої необхідно подавати інформацію для погодження закордонного відрядження, визначена у додатку 3).

Нагадуємо: кошти спеціального фонду вищого навчального закладу відносяться до державного бюджету, тому просимо уважно визначати необхідність та тривалість закордонних відряджень. Службові відрядження у межах України тривалістю до трьох діб Міністерство дозволяє здійснювати без погодження.

Додатки: на 3 арк.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
09.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2018 року Освіта.ua презентує результати рейтингу університетів за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus
Освітні документи з окупованих територій є недійсними Освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях, не мають юридичної сили
Вступна кампанія: скільки бюджетників зможуть прийняти виші Оприлюднені дані допоможуть ознайомитись з кількістю місць прийому за держзамовленням
МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018 До переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!