Osvita.ua Законодавство Вища освіта Щодо роз’яснення Умов прийому до вищих навчальних закладів

Щодо роз’яснення Умов прийому до вищих навчальних закладів

Лист МОНмолодьспорт №1/9-452 від 08.06.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-452 від 08 червня 2011 року

 

Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим,
начальникам головних управлінь освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Керівникам вищих навчальних закладів

Щодо роз’яснення
Умов прийому до вищих навчальних закладів

Відповідно до пункту 6.5 розділу шостого Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 19.10.2010 №961, зареєстрованим у Мін’юсті 28.10.2010 за №999/18294 (далі – Умови прийому), вступники мають право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008 або у 2009 або у 2010 або у 2011 році. З огляду на викладене, при поданні заяви та документів на вступ до вищого навчального закладу вступник зазначає у заяві наявність сертифікатів та кількість балів у них, що враховуватимуться під час конкурсного відбору на навчання (наприклад: українська мова та література – 184 бали, 2008 рік; математика – 187 балів, 2009 рік; фізика – 174 бали, 2011 рік).

Відповідно до пункту 6.8 розділу шостого Умов прийому вступник може подати заяву та документи не більше, ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше, ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них, про що робиться відмітка на зворотному боці сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти, засвідчена печаткою приймальної комісії вищого навчального закладу.

Відмітка про факт подання заяв та документів на вступ робиться на оригіналі кожного сертифіката, для чого на зворотному боці сертифіката має бути розліновано п’ять рядків (зразок додається). У кожному рядку зазначається повна назва вищого навчального закладу, шифри та назви напрямів (спеціальностей), форма навчання, дата подання документів, прізвище та ініціали технічного секретаря, підпис відповідального секретаря (або його заступника), засвідчений печаткою приймальної комісії.

Факт подання на денну та одночасно заочну форму на один і той же напрям (спеціальність) вважається однією спробою. У випадку, якщо вступник виявив бажання забрати подані до вищого навчального закладу документи, цей факт на зворотному боці сертифіката не фіксується.

У разі, якщо на зворотному боці сертифіката вже є відмітки, проставлені у минулих роках, відмітка проставляється на контрольному листку, який видається приймальною комісією першого вищого навчального закладу, до якого вступник подає заяву та документи про вступ. Такий контрольний листок прикріплюється до сертифіката та має свій номер, що зазначається як на звороті сертифіката, так і на контрольному листку, що засвідчується печаткою приймальної комісії (зразок додається).

З метою поліпшення організації роботи приймальної комісії при прийомі документів Міністерство рекомендує у разі потреби виготовити додаткові печатки приймальної комісії з позначками "№ 1", "№ 2", "№ 3", "№ 4", "№ 5" і т. ін. Використання штампів технічних секретарів, печаток відділу кадрів тощо не допускається.

Додаток: на 2 арк.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
08.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Умови прийому до вишів набули чинності Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти пройшли державну реєстрацію Мінюсту
Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому Стали відомі основні новації прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста
Визначено, хто складатиме єдиний іспит для магістрів Розроблено перелік спеціальностей, за якими буде проводитись єдиний іспит для здобуття ступеня магістра
МОН заявляє, що кадрові конкурси проводить чесно У відомства немає пріоритетів для своїх працівників, які беруть участь у кадрових конкурсах
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!