Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок

Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок

Наказ МОНмолодьспорт №536 від 07.06.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

НАКАЗ

№536 від 07 червня 2011 року

Про проведення конкурсного відбору
проектів наукових досліджень і розробок

Відповідно до вимог Положення про проведення Міністерством конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуватимуться підвідомчими вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації та науковими установами за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2006 №423, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 10.11.2006 за №1196/13070, та з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень і розробок, наказую:

1. Провести щорічний конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок за участю підпорядкованих Міністерству вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, виконання яких розпочнеться у 2012 році за рахунок коштів державного бюджету за кодами програмної класифікації видатків 2201020, 2201040.

2. Затвердити як такі, що додаються:

2.1. Форму проекту фундаментального дослідження;

2.2. Форму проекту прикладного дослідження і розробки;

2.3. Графік подання проектів наукових досліджень і розробок вищих навчальних закладів та наукових установ Міністерства;

2.4. Форму переліку проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2012 року.

3. Ректорам вищих навчальних закладів та директорам наукових установ:

3.1. Здійснювати формування тематики наукових досліджень і розробок відповідно до Переліку пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і розробок вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на 2012-2015 роки, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.06.2011 №535.

3.2. До 27 червня 2011 року провести перший етап конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень та прикладних досліджень і розробок (далі – Конкурс).

3.3. При проведенні першого етапу Конкурсу оптимізувати тематику наукових досліджень і розробок з метою отримання вагомих наукових результатів та забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

3.4. Для подальшого проходження другого етапу Конкурсу до 11 липня 2011 року відповідно до графіка подання проектів наукових досліджень і розробок вищих навчальних закладів та наукових установ подати до департаменту наукової діяльності та ліцензування:

3.4.1. Проекти, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня;

3.4.2. Документи, що засвідчують результати першого етапу Конкурсу (копію наказу про проведення першого етапу Конкурсу, витяг із протоколу вченої (наукової, науково-технічної) ради);

3.4.3. Перелік проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2012 року.

4. Секціям за фаховими напрямами Наукової ради МОНмолодьспорту до 30 вересня 2011 року розглянути проекти наукових досліджень і розробок вищих навчальних закладів та наукових установ.

5. Департаменту наукової діяльності та ліцензування (Гончаренко М.Ф.):

5.1. Здійснити організацію проведення Конкурсу.

5.2. До 14 жовтня 2011 року забезпечити проведення засідання Наукової ради МОНмолодьспорту, на якому розглянути та затвердити результати експертизи проектів наукових досліджень і розробок, здійсненої на засіданнях секцій за фаховими напрямами.

5.3. До 31 жовтня 2011 року поінформувати вищі навчальні заклади та наукові установи про результати Конкурсу.

6. Наказ розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр       Д. В. Табачник

Освіта.ua
07.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2018 року Освіта.ua презентує результати рейтингу університетів за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus
Освітні документи з окупованих територій є недійсними Освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях, не мають юридичної сили
Вступна кампанія: скільки бюджетників зможуть прийняти виші Оприлюднені дані допоможуть ознайомитись з кількістю місць прийому за держзамовленням
МОН визначило претендентів на дослідження PISA-2018 До переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!