Osvita.ua Законодавство Вища освіта Щодо конкурсу з відбору на навчання та стажування за кордоном

Щодо конкурсу з відбору на навчання та стажування за кордоном

Лист МОНмолодьспорт №1/9-373 від 23.05.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-373 від 23 травня 2011 року

Керівникам
вищих навчальних закладів
III-IV рівнів акредитації,
підпорядкованих Міністерству
освіти і науки, молоді та спорту

Щодо конкурсу з відбору
на навчання та стажування за кордоном

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту  повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня  2011р. №411 "Питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном" оголошено конкурс з відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном, яке опубліковано 16 травня 2011 року в газеті "Освіта України" № 35-36 (1206) та розміщено офіційному сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

У 2011 році планується направити на навчання або стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном орієнтовно до 100 осіб кожної категорії.

На сайті Міністерства розміщено також наказ від 16 травня 2011 р. №447 "Деякі питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном", яким затверджено склад Конкурсної комісії Міністерства, перелік пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання та стажування за кордоном, перелік провідних закордонних вищих навчальних закладів і наукових установ, у які планується направляти студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників на навчання або стажування та примірні форми документів, які подаються претендентами для участі у конкурсі.

Зважаючи на загальнодержавне значення зазначеного проекту, необхідність виконання зобов’язань вищих навчальних закладів із забезпечення міжнародної академічної мобільності учасників освітнього процесу та впливу результатів цієї роботи на рейтингові показники діяльності вищого навчального закладу, просимо довести до відома студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників закладу інформацію про Урядове рішення, умови та строки його реалізації і невідкладно розпочати роботу з  відбору претендентів з числа студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників для навчання або стажування за кордоном, використовуючи запропонований Міністерством перелік закордонних вищих навчальних закладів, ресурси вищого навчального закладу у рамках міжуніверситетських угод із закордонними університетами, особисті пропозиції учасників конкурсного відбору.

Просимо також у стислі строки розробити та затвердити на засіданні Вченої ради вищого навчального закладу внутрішнє положення про порядок відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що вищі навчальні заклади проводять попередній відбір студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників для навчання, стажування за кордоном і подають свої пропозиції конкурсній комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту протягом місяця з дня опублікування офіційного оголошення у засобах масової інформації.

Міністр       Д.В. Табачник

Освіта.ua
23.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні Частина іноземних випускників не володіє мовою навчання навіть після присвоєння кваліфікації
Що потрібно вміти випускнику аби отримати роботу в Apple? Бажаєте заробляти $120 тисяч та працювати в Apple, Google чи Microsoft? Що потрібно вміти
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року Освіта.ua презентує результати рейтингу університетів за даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus
Дуальній освіті необхідна підтримка бізнесу, - МОН У відомстві повідомляють, що до впровадження дуального навчання готові лише окремі виші
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!