Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про передачу вищих навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Про передачу вищих навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Наказ МОНмолодьспорт №341 від 18.04.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№341 від 18 квітня 2011 року

Про передачу вищих навчальних закладів
до сфери управління
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2011 р. №283 "Про передачу деяких вищих навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту" наказую:

1. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) вжити заходів щодо передачі до сфери управління Міністерства вищих навчальних закладів згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що вищі навчальні заклади, передані до сфери управління  Міністерства згідно з додатком, використовують у своїй діяльності раніше отримані ліцензії на надання освітніх послуг та сертифікати про акредитацію до переоформлення їх у встановленому законодавством порядку.

3. Департаменту персоналу та керівних кадрів (Баранов-Мохорт С.М.) забезпечити передачу Міністерству особових справ керівників вищих навчальних закладів та внесення відповідних змін до контрактів з ними.

4. Керівникам вищих навчальних закладів:

4.1. Повідомити органи, що здійснюють державну реєстрацію за місцезнаходженням вищих навчальних закладів, про прийняття рішення щодо зміни їх підпорядкування.

4.2. Внести в установленому законодавством порядку зміни до установчих документів вищих навчальних закладів та подати їх на державну реєстрацію.

На виконання пункту 5.9 Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 1997 р. №1153, стосовно оригіналу наказу, що залишається в установі, яка є автором цього документа, подати завірену копію цього наказу державному реєстратору.

4.3. Здійснити інші дії, передбачені законодавством, необхідні для забезпечення діяльності вищих навчальних закладів.

5. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.), управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Стиренко Л.М.) забезпечити фінансування вищих навчальних закладів, зазначених у пункті 1 цього наказу, в установленому законодавством порядку.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр       Д.В. Табачник

Додаток
до наказу Міністерства освіти і науки,
молоді та спорту
від 18.04.2011 2011 р. №341

ПЕРЕЛІК
вищих навчальних закладів, що передаються до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

 • Донецький коледж будівництва та архітектури
 • Запорізький будівельний коледж
 • Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну
 • Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну
 • Кіровоградський будівельний коледж
 • Криворізький будівельний коледж
 • Луганський будівельний коледж
 • Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну
 • Макіївський політехнічний коледж
 • Маріупольський будівельний коледж
 • Севастопольський будівельний коледж
 • Сумський будівельний коледж
 • Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Освіта.ua
18.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Рейтинг університетів «ТОП-200 Україна» 2018 року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" презентував черговий академічний рейтинг закладів вищої освіти
Вступники, які поїдуть до села, отримають пільги при вступі У МОН сподіваються, що це дозволить покращити рівень освітніх та медичних послуг в селах
КМУ запускає проект стажування студентів у міністерствах Планується, що проект дозволить залучити молодих фахівців до роботи на державній службі
МОН презентувало бачення реформи профтехосвіти Колегія Міносвіти схвалила проект концептуальних засад реформування професійної освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!