Osvita.ua Законодавство Вища освіта Про призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2010 року

Про призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2010 року

Наказ МОН №1118 від 23.11.10 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1118 від 23 листопада 2010 року

Про призначення стипендій Президента України
учасникам і призерам міжнародних учнівських
олімпіад 2010 року

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 1998 року №1419 "Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів", постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2008 № 165 "Деякі питання стипендіального забезпечення" та відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21.10.2010 № 10/5–19, наказую:

1. Призначити стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2010 року, які продовжують подальшу освіту в Україні, згідно з додатком.

2. Керівникам навчальних закладів:

  • забезпечити виплату стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2010 року з 1 вересня 2010 року до 1 вересня 2011 року відповідно до Положення "Про порядок призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів", затвердженого Указом Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419;
  • виплату стипендій здійснювати щомісячно за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у межах відповідних бюджетних призначень.

3. Управлінням освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, де навчались учасники міжнародних учнівських олімпіад, вжити заходів щодо відзначення вчителів, які підготували призерів та учасників міжнародних учнівських олімпіад 2010 року.

4. Наказ опублікувати в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки та розмістити на офіційному сайті Міністерства освіти і науки – www.mon.gov.ua та Інтернет-порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" – www.osvita.com.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Міністра       Б.М. Жебровський

Додаток
до наказу Міністерства освіти і науки України
від 23.11.2010 р. № 1118

Список учасників і призерів
міжнародних учнівських олімпіад 2010 року, яким призначено стипендії Президента України

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові, предмет

Загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися учасники і призери олімпіад

Нагорода, отримана на міжнародній олімпіаді 2010 р. (медаль)

Навчальні заклади, де навчаються учасники олімпіад

1.

Веклич Богдан Васильович (математика)

учень 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" м. Києва

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

2.

Хрущов Тимур Михайлович (математика)

учень 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

срібна

учень 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

3.

Чорний Максим Володимирович, (математика)

учень 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4.

Овсянніков Андрій Андрійович (біологія)

учень 11 класу Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

срібна

Харківський національний медичний університет

5.

Рибалка Денис Олегович (фізика)

учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 "Лідер" м.Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

6.

Теслюк Тарас Васильович (фізика)

учень 11 класу спеціалізованої школи-інтернату "Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук"

срібна

Національний університет «Львівська політехніка»

7.

Василів Євген Миколайович (інформатика)

учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

срібна

учень 11класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

8.

Жениленко В’ячеслав Юрійович (математика)

учень 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

9.

Лавинська Тетяна Олегівна (математика)

учениця 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

бронзова

Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна

10.

Тєплова Дар’я Павлівна (математика)

учениця 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

бронзова

учениця 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради

11.

Губар Олександр Миколайович (біологія)

учень 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії Київської області

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

12.

Сапожнікова Валерія Олександрівна (біологія)

учениця 10 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

бронзова

учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

13.

Бойко Соломія Петрівна (екологія)

учениця 11 класу спеціалізованої школи-інтернату "Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук"

бронзова

Львівський національний університет імені Івана Франка

14.

Фролов Дмитро Артурович (хімія)

учень 11 класу спеціалізованої школи-інтернату "Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук"

бронзова

Львівський національний університет імені Івана Франка

15.

Лавриненко Марк Олександрович (інформатика)

учень 10 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області

бронзова

учень 11 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області

16.

Колісниченко Олександр Анатолійович (географія)

учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - ліцею №7 м. Вінниці

бронзова

учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - ліцею №7 м. Вінниці

17.

Нагін Сергій Юрійович (інформатика)

учень 9 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області

диплом учасника

учень 10 класу ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області

18.

Поварчук Яна Миколаївна (географія)

учениця 9 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 Хмельницької області

диплом учасника

учениця 10 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 Хмельницької області

 


23.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Керівники шкіл та вишів подаватимуть е-декларації Починаючи з 01 січня 2017 року, освітяни-керівники будуть зобов'язані подавати е-декларації
МОН створює репозитарій академічних текстів Репозитарій функціонуватиме у вигляді електронної бази текстів дисертацій та наукових робіт
В Україні планують провести Рік німецької мови Україна та Німеччина обговорили питання проведення у 2017 році Року німецької мови в Україні
В Україні планують розробити Policy Paper В Національному агентстві із забезпечення якості освіти придумали як боротись з плагіатом
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!