Щодо педнавантаження заступника директора з навчально-виховної роботи закладу освіти

Лист МОН № 1/11-3952 від 02.06.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-428 від 02 червня 2021 року

Щодо педнавантаження заступника
директора з навчально-виховної
роботи закладу освіти

(Витяг)

Міністерство освіти і науки України розглянуло <…> запит <…> щодо педагогічного навантаження заступника директора з навчально-виховної роботи закладу освіти, який працює на 0,75 ставки, та повідомляє.

<…> Щодо порушеного <…> питання інформуємо, що відповідно до пункту 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 (із змінами) (далі – Інструкція), керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому не більше 18 годин на тиждень (720 годин на рік).

Названим працівникам за норму годин, визначену в цьому пункті, оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для учителів, викладачів та керівників гуртків (за тарифікацією).

Інструкцією не визначено педагогічне навантаження у випадку, коли заступник директора закладу освіти працює по основній посаді на 0,75 ставки. Вважаємо, що такий працівник може вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік).

Водночас слід зазначити, що відповідно до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. № 1205, посада заступника директора з навчально-виховної роботи в школі вводиться за таких умов: 0,5 посади – при кількості 6 – 9 класів; 1 посада – при кількості 10 – 20 класів; 1,5 посади – при кількості 21 – 29 класів, 2 посади при кількості 30 і більше класів.

Тобто зазначеним Типовими штатними нормативами не передбачено введення посад заступників директора на 0,75 ставки.

Заступник Міністра                              С. Даниленко

Освіта.ua
02.06.2021

Популярні новини
Для вчителів передбачена скорочена тривалість робочого часу Збільшення тривалості робочого часу є правом, а не обов’язком роботодавця
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
У Києві діти навчатимуться у світловий проміжок дня Такий режим навчання вводиться, щоб максимально зменшити залежність шкіл від відключень електроенергії
У київських школах перенесено час початку уроків Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів