Щодо можливого подовження строку перебування на посаді директора інклюзивно-ресурсного центру без контракту

Лист МОН № 4/721-21 від 31.08.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 4/721-21 від 31 серпня 2021 року

Щодо можливого подовження
строку перебування на посаді
директора інклюзивно-ресурсного
центру без контракту

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти розглянув <…> запит <…> щодо можливого подовження <…> строку перебування на посаді директора інклюзивно-ресурсного центру без контракту та в межах компетенції інформує.

Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій листом МОН від 27.07.2021 р. № 1/9-380 надано роз’яснення щодо внесених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 р. № 765 змін, зокрема до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545 (далі – Положення).

Водночас повідомляємо, що внесеними змінами до пункту 41 Положення керівництво діяльністю інклюзивно-ресурсного центру здійснює керівник (директор), який призначається на посаду строком на шість років на конкурсній основі та звільняється з посади засновником інклюзивно-ресурсного центру або уповноваженим ним органом (посадовою особою).

Відповідно до Закону України “Про освіту” рішення про проведення конкурсу приймається засновником (засновниками) або уповноваженим ним (ними) органом (посадовою особою).

Кодексом законів про працю України у статті 23 визначено, що строкові трудові договори укладаються у випадках, передбачених законодавчими актами. При цьому стаття 36 цього Кодексу передбачає підставою для припинення трудового договору, зокрема, закінчення строку (пункти 2 і 3 статті 23), крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення.

Враховуючи зазначене та з метою врегулювання трудових відносин з керівниками інклюзивно-ресурсних центрів відповідно до частини першої пункту 41 Положення, вважаємо за доцільне продовження трудових відносин із зазначеними керівниками, зокрема шляхом укладання додаткової угоди без проведення конкурсу на три роки у межах шестирічного строку. При цьому зазначені вище зміни до Положення не є підставою для дострокового розірвання строкового трудового договору і звільнення керівника інклюзивно-ресурсного центру із займаної посади.

Т. в. о. генерального директора                            В. Божинський

Освіта.ua
31.08.2021

Популярні новини
МОН деталізує інформацію про контингент учнів МОН проведе збір індивідуальних даних учнів для розподілу освітньої субвенції на 2023 рік
МОН визначено перелік навчальної літератури для шкіл  Міністерством освіти складені переліки навчальної літератури та навчальних програм
Українські підлітки візьмуть участь у досліджені PISA-2022 У жовтні Україна візьме участь у міжнародному дослідженні якості освіти учні
На облаштування шкільних укриттів виділять 1,5 млрд грн Субвенцію спрямують на облаштування спеціальних споруд або укриттів за новими стандартами
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів