Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про журі підсумкового етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про журі підсумкового етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Наказ МОН № 178 від 13.02.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 178 від 13 лютого 2019 року

Про журі підсумкового етапу XIX
Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 13 березня 2008 р. № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 р. за № 643/15334, листа Міністерства освіти і науки України від 19.12.2018 № 1/9-772 «Про проведення підсумкового етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», з метою визначення кращих знавців української мови НАКАЗУЮ:

1. Утворити журі підсумкового етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) у складі згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, закладам вищої освіти забезпечити участь наукових та педагогічних працівників у роботі журі Конкурсу з 18 по 23 березня 2019 р. на базі Інституту української мови Національної академії наук України (вул. Грушевського, буд. 4, м. Київ).

Узяти до відома, що витрати на відрядження членів журі Конкурсу здійснюються за рахунок установ, закладів, у яких вони працюють.

3. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Завалевський Ю. І.) здійснити організаційно-методичне забезпечення роботи журі Конкурсу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Карандія В. А.

Міністр                           Л. М. Гриневич

Освіта.ua
13.02.2019

Популярні новини
В Україні з'являться наукові ліцеї для талановитих дітей Усі учні наукових ліцеїв отримуватимуть стипендії та безкоштовне харчування
У бюджеті відсутні кошти на підвищення зарплат освітян, - МОН У бюджеті відсутні джерела покриття витрат на виконання статті 61 закону «Про освіту»
Держава інвестує 150 млн у шкільні спортзали Будівництво та ремонт об’єктів відбуватиметься на засадах спільного фінансування
Розроблений порядок підвищення кваліфікації освітян Документ визначає механізм, види, форми, тривалість, періодичність та умови підвищення кваліфікації
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!