Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про підсумковий етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про підсумковий етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лист МОН № 1/9-659 від 15.12.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-659 від 15 грудня 2017 року

Департаменти (управління) освіти
і науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Про підсумковий етап
XVIII Міжнародного конкурсу
з української мови
імені Петра Яцика

Шановні колеги!

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, підсумковий етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс) для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої освіти відбудеться в усіх регіонах України 17 лютого 2018 року.

Нагадуємо, що пакети із завданнями для проведення підсумкового етапу відкриваються для ксерокопіювання за одну годину до початку Конкурсу у присутності членів оргкомітету, учителів, викладачів та учасників Конкурсу.

Виконання конкурсних робіт розпочинається о 10 годині. Учні 3-4 класів закладів загальної середньої освіти працюють над завданнями одну астрономічну годину, 5-8 класів - дві астрономічні години, учні 9-11 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти - три астрономічні години.

Зошити з роботами учасників Конкурсу укладаються в конверти, що скріплюються печаткою закладу освіти, в якому проходить Конкурс. До робіт додаються списки учасників Конкурсу за підписом голови оргкомітету та представника Міністерства освіти і науки України або Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів», а також довідки з місць навчання кожного конкурсанта.

Наголошуємо, що конверти з роботами надсилаються кур’єрською поштою в день проведення Конкурсу на адресу Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів»: вул. Ярославів Вал, 21 Є, офіс 57, м. Київ, 01034.

З метою підготовки до проведення підсумкового етапу Конкурсу просимо на поштову адресу Інституту модернізації змісту освіти (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36, каб. 404, м. Київ, 03035) та на електронну адресу movakonkurs@ukr.net надіслати:

  • до 29 грудня 2017 року завдання 3-го етапу Конкурсу серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, 2-го етапу Конкурсу серед студентів закладів вищої освіти та заявку на участь у підсумковому етапі Конкурсу за формою згідно з додатком 1;
  • до 31 січня 2018 року пропозиції до складу журі підсумкового етапу Конкурсу з числа вчителів української мови закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти за формою згідно з додатком 2 (кандидатами до складу журі не можуть бути представники закладів освіти, де навчаються учасники підсумкового етапу Конкурсу).

Додатки: на 9 арк.

З повагою заступник міністра           Павло Хобзей

Освіта.ua
15.12.2017

Популярні новини
Профспілка: 70 тисяч учителів-пенсіонерів буде звільнено Профспілка працівників освіти просить не підписувати закон «Про повну загальну середню освіту»
Закон надає можливість введення додаткових занять з учнями За словами міністра освіти, закон дає право на «репетиторство» в українських школах
Рада ухвалила новий закон про середню освіту Ухвалення закону обумовлено потребою в нормативному забезпеченні реформування шкільної освіти
МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ Документ містить вимоги до заповнення журналу класними керівниками та вчителями
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!