Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна»

Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна»

Наказ МОН № 763 від 31.05.2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 763 від 31 травня 2017 року

Про проведення всеукраїнського експерименту за
темою «Підготовка керівних, педагогічних та
науково-педагогічних кадрів до роботи за
інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна»

Відповідно до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2000 р. № 522, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2000 р. за № 946/5167 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30 листопада 2012 р. за № 1352), на виконання пункту 69 Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2017-2020 від 20 лютого 2017 року, враховуючи подання Президії Національної академії педагогічних наук України від 18.05.2017 № 2-6/163, висновок науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України від 19.05.2017 (протокол № 4), та з метою наукового обґрунтування розробки та експериментальної перевірки нової моделі підготовки керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями компанії Microsoft Україна НАКАЗУЮ:

1. Затвердити як такі, що додаються:

1) заявку на проведення всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна» на 2017 – 2021 роки;

2) програму всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна» на 2017 - 2021 роки;

3) програму І (організаційно-підготовчого) етапу всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна» на травень 2017 р. - січень 2018 р.

2. Науково-методичній комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України заслухати звіт наукового керівника всеукраїнського експерименту про результати І (організаційно-підготовчого) етапу у січні 2018 року.

3. Надати статус експериментальних навчальних закладів всеукраїнського рівня Державному вищому навчальному закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Луганському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти.

4. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Ткаченко В. В.) здійснювати науково-методичний супровід реалізації завдань всеукраїнського експерименту.

5. Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації (Стецюк Ю. В.) сприяти Луганському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти у забезпеченні необхідних умов для організації та проведення всеукраїнського експерименту.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П К.

Міністр        Л. М. Гриневич

Освіта.ua
31.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Колегія МОН затвердила типові програми початкової школи Планується, що програми стануть базою для розробки підручників, за якими вчитимуться учні
Уряд ухвалив новий держстандарт початкової освіти Документ визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року
Гройсман головам областей та міст: платіть вчителям сповна За словами прем’єра, залученість місцевої влади до проблем освітян має бути максимальною
Школам доручили провести «диктант єдності» Інститут модернізації змісту освіти просить школи провести «диктант єдності»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!