Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів з формування та підготовки команди учнів України для участі у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року

Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів з формування та підготовки команди учнів України для участі у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року

Наказ МОН № 782 від 01.06.2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 782 від 01 червня 2017 року

Про проведення конкурсних
відбірково-тренувальних зборів
з формування та підготовки команди
учнів України для участі у міжнародній
учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року

Відповідно до п. 2.8.3 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 (зi змінами), на підставі спільного рішення оргкомітету та журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2016/2017 навчальному році, з метою підготовки учнів та визначення остаточного персонального складу команди учнів України для участі у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити список учасників та викладачів конкурсних відбірково-тренувальних зборів з формування та підготовки команди учнів України для участі, у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року (далі конкурсні відбірково-тренувальні збори), що додається.

2. Провести конкурсні відбірково-тренувальні збори для участі у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії з 03 до 13 червня 2017 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

3. Ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Губерський Л.В.), директору Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Салівон Г. І.) забезпечити необхідні умови для проведення конкурсних відбірково тренувальних зборів та збереження здоров’я і життя їх учасників.

4. Призначити відповідальним за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів команди учнів України для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії 2017 року Вернидуб О.М., наукового співробітника відділу роботи з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти.

5. Керівникам установ (закладів), у яких працюють викладачі та відповідальний за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів, відрядити осіб, затверджених цим наказом та визначеного пунктом 4 цього наказу, до місця проведення зборів і здійснити витрати на їх відрядження.

6. Департаментам (управлінням) освіти і науки Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Чернівецької обласних, Київської міської державних адміністрацій та Українському фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відрядити учасників конкурсних відбірково-тренувальних зборів, затверджених цим наказом, у строки, визначені пунктом 2 цього наказу, та забезпечити їх супровід у дорозі.

7. Витрати на відрядження учасників і осіб, які їх супроводжують, здійснюються за рахунок коштів відповідних департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8. Відповідальному за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів подати до Інституту модернізації змісту освіти результати їх проведення та пропозиції щодо персонального складу команди учнів України для участі у міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії у 2017 році.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П.К.

Міністр          Л. М. Гриневич

Освіта.ua
01.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Навчальні заклади отримали перші результати ДПА УЦОЯО визначив результати ДПА з семи предметів за рівень повної загальної середньої освіти
МОН: експертиза підручників виявила факти дискримінації Більшість українських дітей не можуть знайти у підручниках віддзеркалення себе
У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів У відомстві очікують, що влітку пришкільні табори працюватимуть на базі 60% шкіл
В Україні з‘явиться інститут освітнього омбудсмена Планується, що омбудсмен захищатиме права учасників навчального процесу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!