Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Наказ МОН № 365 від 13.03.2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 365 від 13 березня 2017 року

Про проведення ІV етапу
Всеукраїнських учнівських
олімпіад з навчальних предметів
у 2016/2017 навчальному році

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року № 95 (зі змінами), Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, та наказів Міністерства освіти і науки від 13.01.2014 № 31 «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2015–2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014–2019 роки» (зі змінами), від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» (зі змінами), з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої молоді НАКАЗУЮ:

1. Провести IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році (далі – IV етап Всеукраїнських олімпіад) у березні-квітні 2017 року.

2. Затвердити перелік установ (закладів), на базі яких проводитиметься IV етап Всеукраїнських олімпіад, що додається.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) забезпечити контроль за проведенням IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

4. Інституту модернізації змісту освіти (В.В. Ткаченко):

1) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

2) забезпечити відшкодування витрат на організацію та проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад  в межах затвердженого кошторису.

5. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти, відповідальним за організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 1, забезпечити організацію та проведення IV етапу Всеукраїнських олімпіад у строки, визначені додатком 2, на базі установ (закладів), перелік яких затверджений пунктом 2 цього наказу.

6. Призначити:

1) координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 3.

2) експертів-консультантів IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатком 4.

7. Утворити оргкомітети і журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад згідно з додатками 5-51.

8. Керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, ректорам вищих навчальних закладів відрядити учасників, керівників команд, експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі IV етапу Всеукраїнських олімпіад до місць проведення змагань.

9. Витрати на проїзд, харчування в дорозі учасників IV етапу Всеукраїнських олімпіад та відрядження осіб, які їх супроводжують, покласти на відповідні департаменти (управління) освіти і науки, установи або окремі навчальні заклади, які відряджають команду або окремих учасників.

10. Оплату відряджень членів оргкомітетів, журі, експертів-консультантів та координаторів IV етапу Всеукраїнських олімпіад здійснити за рахунок навчальних закладів, установ та організацій, у яких вони працюють чи навчаються.

11. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр        Л. М. Гриневич      

Освіта.ua
13.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Навчальні заклади отримали перші результати ДПА УЦОЯО визначив результати ДПА з семи предметів за рівень повної загальної середньої освіти
МОН: експертиза підручників виявила факти дискримінації Більшість українських дітей не можуть знайти у підручниках віддзеркалення себе
У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів У відомстві очікують, що влітку пришкільні табори працюватимуть на базі 60% шкіл
В Україні з‘явиться інститут освітнього омбудсмена Планується, що омбудсмен захищатиме права учасників навчального процесу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Чому з деяких мов:польської,новогрецької,івриту....проводять олімпіади у 8-10 ,а з основних іноземних мов ні??
учитель
Для Оля: Мабуть, ніхто не знає відповіді на це запитання. Просто так комусь придумалось. Це після того, як цілий рік кричали про важливість вивчення іноземних мов, оголошували рік англійської, потім німецької. А насправді виявилося, що крім дітей та деяких учителів нікому нічого не потрібно. Дуже прикро...
Коментувати
Учитель англ
Як можна було відмінити олімпіаду з англійської мови для учнів 9 та 10 класів!!!!!! Це вже порушення прав дітей. Вони мають право брати участь у IV етапі. А його не проводять.
Ирина
Для Учитель англ: Я тоже возмущена до предела. Собирают 600 учителей на EdCamp, для них на командировочные бюджетные средства есть, а для наших детей - призеров областных олимпиад денег нет. Это называется - "раціональне використання бюджетних коштів". В прошлом году Квит поиздевался над детьми, в этом году новый министр образования. Министр - новый, а методы - старые. Могли бы разрешить поездку ученикам 9-10 классов за свой счет или за счет спонсоров.
Учитель
І, головне, що нікому до цього немає справи. Ну, не їдуть, ну і що, чи й не горе. Дитина так раділа і стрибала, що І місце і тепер залишилася ні з чим. І легко знайшли б того спонсора, попросили б гроші. Але ж набагато простіше просто відмінити і не проводити!
Ірина
Интересно, читают ли комменты представители министерства? Даже если и читают, то никто не донесет до министра мнение простых смертных. Самое обидное то, что у ребенка есть реальный шанс стать призером 4 этапа всеукраинской олимпиады. Захочет ли она в следующем году принимать участие в олимпиадах? Главное, что проводились тренировочные сборы с 20 по 24 февраля, а 22 февраля был издан приказ № 290, где четко и ясно было написано, что 9-10 классы участие в 4 этапе не принимают. Были слезы разочарования, ведь второй год подряд такая ситуация с иностранными языками.
Коментувати
Учитель англ
Якось усе неадекватно у нас. Дитина має І місце на обласній олімпіаді з англійської мови і не їде на ІV етап, бо немає грошей. Просто смішно. Є гроші на олімпіаду з російської мови, молдавської і т.д. Кошти, я думаю, передбачалися ще у січні, а тепер немає. Соромно перед дитиною...
Мама
Повністю підтримую Батька. А проведення олімпіад і захист наукових робіт з профільного предмету в терміни, що передбачають перебування в один час в різних містах України одночасно ? Це як можна пояснити... Що за організація?
Батько
У зв’язку з якими обставинами скорочена кількість учасників олімпіад? Як пояснити учню , що він відпрацював , не мав канікул, врешті,має бажання, виборов 1 місце, а тепер не вистачає коштів....Де логіка? А кошти на нові програми звідки? На нові підручники? Для вас діти - пусте місце

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!