Популярні новини
Що робитиме МОН у напрямі реформи середньої освіти Відомство оприлюднило 10 кроків, що будуть реалізовані у напрямі реформи середньої освіти
Міносвіти затвердило порядок реагування на булінг Документ визначає механізм реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти
Понад третини вчителів працюють на межі виснаження Однією з головних причин незадоволення вчителів власною діяльністю є брак мотивації
МОН: місцева влада зможе платити повні надбавки вчителям Уряд ухвалив рішення про спрямування додаткових 2,2 млрд для виплат вчителям
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Які поточні оцінки можуть бути у претиндентів на Золоту та срібну медаль.Чи може бути 6,7,8?
Завуч
Для Валентина: ДОПУСТИМІ
Юлія
На який документ можна опиратись?
Коментувати
Наталія
Все на відмінно. ДПА з історії 8 балів . Хто вирішує чи буде медаль?
Олександр
Для Наталія: ніхто цього вже не вирішує, там все чітко написано "оцінки не нижче 9, не більше ніж з двох предметів"
Коментувати
макс
за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Оля
скажіть будьласка а якшо нема жодної 9, а лише одна 8 з ДПА - на срібну медаль можна розраховувати?
олена
Для Оля:
таїсія іванівна
Для Оля: в МОЄЇ ДОЧКИ ТА Ж САМА СТОРІЯ. дВІ дпа 11, А ІСТОРІЯ 8. нЕ МОЖУ НІ В КОГО ДІЗНАТИСЯ
Наталія
Доброго дня. Така ситуація : дитина відпрацювала всі 11 класів з олімпіадами і різними конкурсами кожен рік на відмінно. На ЗНО з історії хвилювання і результат - ДПА 8 балів. Чому немає медалі? Де справедливість? З першого класу надія і праця, а потім біль і розчарування . Нащо так травмувати дітей?
Коментувати
Оля
Доброго дня, в мене в 9 класі була одна 9 і в 10 була одна 9 . А в 11 класі першому семестрі одна 9 але в річній получається дві дев’ятки .Скачать я маю право отримати срібну медаль, якщо так то чому мені її не дають?
анонім
Для Оля: ні. бо їх більше ніж 2 у вас
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, в мене в і 9 і в 10 була одна 9, а в 11 класі дві 9 і як я розумію мені повині дати срібну медаль, але мені її не дають.Поясніть будь ласка чому?
Інна
Для Вікторія: за весь період навчання в старшій школі має бути максимум дві 9. У вас були дев’ятки в 9, 10 і 11 класі, всього чотири, тож медалі не буде
Коментувати
наталія
Якщо в мене в 9 класі була одна 9 в першому семестрі а в другому 10 то я можу отримати золоту медаль?
Іванка
Доброго дня, якщо у мене в 10 класі була одна 9 в першому семестрі, а річні 10-12 чи можу я бути притендентом на золоту медаль?
Антон Яворський
Якщо в мене у десятому класі 4 дев’ятки були в першому семестрі, а в другому семестрі 10-11 і річна вийшла з трьох предметів, (четвертий 9),а в одинадцятому класі в мене 10-11. В мене може бути срібна чи золота медаль?
sveta
Для Антон Яворський: за10 та 11 класи має бути не більше двох 9...то це буде срібна медаль. У Вашому ж варіанті ні про яку медаль не може бути й мови. Почитайте Положення про медалі
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Якщо за І семестр учень 10-го класу отримав 9 балів з двох предметів, може він бути претендентом на золоту медаль?
sveta
Для Вікторія: ні. Якщо більше 9 не буде, включаючи і результати зно, то буде срібна медаль
Коментувати
Алина
Доброго дня! В мене таке запитання! Чи впливає здача ЗНО на отримання золотої або срібної медалі? І якщо так, то що буде школі, якщо учень-медаліст не здав на відмінно ЗНО?
Марина
Для Алина: Якщо ви не здасте ДПА у формі ЗНО на відмінно то школа вам нічим допомогти не зможе: в атестат піде оцінка, яку ви отримали на ЗНО і медалі не буде.
Коментувати
Наталія
Чи можуть бути 9 , 8 впродовж усього року? Лише тематичні та семестрові оцінки впливають на медаль? Чи які оцінки впливають? У 9 класі. За які класи впливають оцінки ?
Валентина
А чи впливають тематичні оцінки??? Окрім як на семестр. Та звичайні оцінки???
Елена
Чи є правомірним, що дитині, яка займається в спеціальній групі замість оцінок ставлять "зараховано"? Таким чином, це суперечить пункту 2.1. ПОЛОЖЕННЯ про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», де сказано, що "Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану". Підскажить, будь-ласка, що робити в такій ситуації.
класний керівник
1.3. Список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу і затверджується на засіданні педагогічної ради шляхом прийняття відповідного рішення Дуже цікавить - 10 класс - враховуються лише річні?? Семестрові не враховуються?? Якщо 10 клас всі річні 10-12, а в семестрі є одна 9, то це яка медаль??
емvina
Для класний керівник: однозначно срібна.Враховується весь табель-хоч одна 9-медаль вже срібна
sveta
Для класний керівник: то це срібна медаль
Коментувати
я вчитель
Не знала в яку тему написати.... Чи може хтось порекомендувати як провести випускний вечір без вручення атестатів та медалей? У нас, в Чернігові, атестатів немає і невідомо коли будуть. Кажуть - не встигли надрукувати...
Олена
Скажіть будь ласка, чи стосуються ці вимоги оцінок варіативної складової? Якщо був претендент на золото, а у ІІму семестрі отримав 9 зі спецкурсу? (І семестр - 11, річна - 10) Дякую.
Татьяна
Чи може випускник отримати золоту медаль,якщо отримав 9 на ДПА,але річне оцінювання в 10 класі 10,та І семестрі 11 класу теж 10 ?
Школа Спеціалізована
За новим положенням у п.1.3 вказано, що список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу А в п. 2.2 не уточнюється які результати семестрів брати, тобто Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану. Якщо учень мав 9 у першому семестрі 10 класу, а річну 10 (це вже третій предмет) то чи можна його нагороджувати Срібною медаллю?
Олена
Чи може випускник отримати срібну медаль, якщо отримає 9 на ДПА
Наталия
Для Олена: може, якщо це не третя 9
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!