Osvita.ua Законодавство Середня освіта середня освіта - законодавство
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
МОН затверджено нові форми шкільної звітності Документ встановлює форми звітності для шкіл і управлінь освіти та містить інструкції з їх заповнення
МОН розробило новий Порядок поділу класів на групи Документ визначає умови поділу класів на групи в українських школах при вивченні предметів
Оголошений відбір експертів шкільних підручників Навчально-методичний центр з питань якості освіти розпочав відбір експертів підручників
Невакциновані діти не можуть відвідувати школу та дитсадок МОЗ і МОН звернулись з вимогою недопущення невакцинованих дітей до закладів освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
макс
за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Оля
скажіть будьласка а якшо нема жодної 9, а лише одна 8 з ДПА - на срібну медаль можна розраховувати?
олена
Для Оля:
таїсія іванівна
Для Оля: в МОЄЇ ДОЧКИ ТА Ж САМА СТОРІЯ. дВІ дпа 11, А ІСТОРІЯ 8. нЕ МОЖУ НІ В КОГО ДІЗНАТИСЯ
Наталія
Доброго дня. Така ситуація : дитина відпрацювала всі 11 класів з олімпіадами і різними конкурсами кожен рік на відмінно. На ЗНО з історії хвилювання і результат - ДПА 8 балів. Чому немає медалі? Де справедливість? З першого класу надія і праця, а потім біль і розчарування . Нащо так травмувати дітей?
Коментувати
Оля
Доброго дня, в мене в 9 класі була одна 9 і в 10 була одна 9 . А в 11 класі першому семестрі одна 9 але в річній получається дві дев’ятки .Скачать я маю право отримати срібну медаль, якщо так то чому мені її не дають?
анонім
Для Оля: ні. бо їх більше ніж 2 у вас
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, в мене в і 9 і в 10 була одна 9, а в 11 класі дві 9 і як я розумію мені повині дати срібну медаль, але мені її не дають.Поясніть будь ласка чому?
наталія
Якщо в мене в 9 класі була одна 9 в першому семестрі а в другому 10 то я можу отримати золоту медаль?
Іванка
Доброго дня, якщо у мене в 10 класі була одна 9 в першому семестрі, а річні 10-12 чи можу я бути притендентом на золоту медаль?
Антон Яворський
Якщо в мене у десятому класі 4 дев’ятки були в першому семестрі, а в другому семестрі 10-11 і річна вийшла з трьох предметів, (четвертий 9),а в одинадцятому класі в мене 10-11. В мене може бути срібна чи золота медаль?
sveta
Для Антон Яворський: за10 та 11 класи має бути не більше двох 9...то це буде срібна медаль. У Вашому ж варіанті ні про яку медаль не може бути й мови. Почитайте Положення про медалі
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Якщо за І семестр учень 10-го класу отримав 9 балів з двох предметів, може він бути претендентом на золоту медаль?
sveta
Для Вікторія: ні. Якщо більше 9 не буде, включаючи і результати зно, то буде срібна медаль
Коментувати
Алина
Доброго дня! В мене таке запитання! Чи впливає здача ЗНО на отримання золотої або срібної медалі? І якщо так, то що буде школі, якщо учень-медаліст не здав на відмінно ЗНО?
Марина
Для Алина: Якщо ви не здасте ДПА у формі ЗНО на відмінно то школа вам нічим допомогти не зможе: в атестат піде оцінка, яку ви отримали на ЗНО і медалі не буде.
Коментувати
Наталія
Чи можуть бути 9 , 8 впродовж усього року? Лише тематичні та семестрові оцінки впливають на медаль? Чи які оцінки впливають? У 9 класі. За які класи впливають оцінки ?
Валентина
А чи впливають тематичні оцінки??? Окрім як на семестр. Та звичайні оцінки???
Елена
Чи є правомірним, що дитині, яка займається в спеціальній групі замість оцінок ставлять "зараховано"? Таким чином, це суперечить пункту 2.1. ПОЛОЖЕННЯ про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», де сказано, що "Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану". Підскажить, будь-ласка, що робити в такій ситуації.
класний керівник
1.3. Список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу і затверджується на засіданні педагогічної ради шляхом прийняття відповідного рішення Дуже цікавить - 10 класс - враховуються лише річні?? Семестрові не враховуються?? Якщо 10 клас всі річні 10-12, а в семестрі є одна 9, то це яка медаль??
емvina
Для класний керівник: однозначно срібна.Враховується весь табель-хоч одна 9-медаль вже срібна
sveta
Для класний керівник: то це срібна медаль
Коментувати
я вчитель
Не знала в яку тему написати.... Чи може хтось порекомендувати як провести випускний вечір без вручення атестатів та медалей? У нас, в Чернігові, атестатів немає і невідомо коли будуть. Кажуть - не встигли надрукувати...
Олена
Скажіть будь ласка, чи стосуються ці вимоги оцінок варіативної складової? Якщо був претендент на золото, а у ІІму семестрі отримав 9 зі спецкурсу? (І семестр - 11, річна - 10) Дякую.
Татьяна
Чи може випускник отримати золоту медаль,якщо отримав 9 на ДПА,але річне оцінювання в 10 класі 10,та І семестрі 11 класу теж 10 ?
Школа Спеціалізована
За новим положенням у п.1.3 вказано, що список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу А в п. 2.2 не уточнюється які результати семестрів брати, тобто Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану. Якщо учень мав 9 у першому семестрі 10 класу, а річну 10 (це вже третій предмет) то чи можна його нагороджувати Срібною медаллю?
Олена
Чи може випускник отримати срібну медаль, якщо отримає 9 на ДПА
Наталия
Для Олена: може, якщо це не третя 9
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!