Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах

Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах

Наказ МОНмолодьспорт № 1065 від 02.10.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1065 від 02 жовтня 2012 року

Про проведення моніторингового дослідження
стану превентивної освіти дітей
та учнівської молоді в навчальних закладах

З метою отримання об’єктивної інформації щодо ефективності реалізації завдань і заходів Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на період до 2015 року", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1849, Плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2010 року № 2140, виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2009 року № 457 "Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки України з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих та хворих на СНІД на 2009-2013 роки", від 30 грудня 2010 року № 1312 "План заходів щодо реалізації Національної кампанії "Стоп насильству" на період до 2015 року" та стану превентивної освіти з питань формування здорового способу життя у дітей та учнівської молоді в навчальних закладах, наказую:

1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.):

1.1. Провести у 2012-2016 роках моніторингове дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах.

1.2. До 20 листопада 2012 року та до 1 квітня 2014, 2015, 2016 років підготувати й надіслати електронною поштою обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти інструктивно-методичні матеріали для проведення моніторингового дослідження.

1.3. До 15 грудня 2016 року за результатами моніторингового дослідження підготувати та розмістити на веб-сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти узагальнені інформаційно-статистичні матеріали.

2. Утворити робочу групу з питань організації та проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах у складі згідно з додатком 1.

3. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій сприяти проведенню моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах.

4. Ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти забезпечити проведення у 2012-2016 роках моніторингового дослідження згідно з графіком проведення у регіонах моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах (додаток 2).

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
02.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Міністр: не всі вчителі пройнялись цінностями реформи До реформи НУШ залучено багато людей і поки не всі вчителі пройнялись цінностями цієї реформи
МОН планує оцінювати успішність освітньої політики Лілія Гриневич повідомила, що МОН планує проводити систематичні моніторингові дослідження
Заповнення Класного журналу у першому класі: рекомендації МОН Документ визначає особливості ведення журналів класними керівниками та вчителями
Школи отримають порадники про суть освітньої реформи Посібники допоможуть вчителям зрозуміти суть освітньої реформи та нового Державного стандарту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!