Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції

Лист ІІТЗО №1.4/18-2981 від 21.09.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

№1.4/18-2981 від 21 вересня 2011 року

Начальникам управлінь освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Ректорам обласних інститутів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення Всеукраїнської
науково-практичної конференції

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проводять 10-11 листопада 2011 року у м. Запоріжжі на базі Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Науково-педагогічні засади формування соціальних компетенцій учнів з особливими освітніми потребами як невідкладної складової навчально-реабілітаційного процесу".

У ході конференції  будуть обговорені актуальні теоретичні і практичні проблеми поглиблення компетентнісного потенціалу комплексної реабілітації, шляхи формування соціальних компетенцій учнів з особливими освітніми потребами у контексті викликів ХХІ століття.

Тематичні напрями конференції:

1. Компетентнісно спрямований навчально-реабілітаційний процес: досвід і пріоритети.

2. Сутність і проблеми формування соціальних компетенцій дітей з особливими освітніми потребами.

3. Проектно-технологічне забезпечення розвитку соціальних компетенцій в умовах навчально-реабілітаційного процесу.

4. Розробка та впровадження соціальних проектів як стрижневий напрям виховання особистості – творця і проектувальника свого життя.

5. Шляхи розвитку життєвої  і соціальної практики дітей з особливими освітніми потребами.

6. Педагогічний, медичний, психологічний супровід у процесі формування соціальних компетенцій дітей із особливими освітніми потребами.

До участі у конференції запрошуються завідувачі лабораторіями (методисти) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, керівники спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів, санаторних шкіл-інтернатів, науковці.

Орієнтовні теми для виступів на Всеукраїнській науково-практичній конференції додаються (Додаток №1).

Матеріали конференції будуть опубліковані.

Заявки на участь у конференції разом із текстом виступу (один примірник на папері та електронному носії) просимо надсилати до 25 жовтня 2011 року за адресою : 69017, м. Запоріжжя, о. Хортиця, вул. Наукове містечко, 59). У заявці слід указати прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посаду, науковий ступінь, тему виступу, адресу, телефон (мобільний).

Вимоги до оформлення матеріалів:

Загальний обсяг тексту – 6-8 сторінок, надрукованого на папері (формат А-4), а також на дискеті – 3,5 у форматі Word, кегель 14, інтервал 1,5, поля: зліва 2,5; зверху, знизу 2 см; відступ 1,25 см. Розміщення на сторінці: у верхньому правому куті ім’я й прізвище автора, під ним назва міста. У наступному рядку назва статті великими літерами (кегель 14), напівжирний шрифт, вирівнювання по центру.

Нижче через один рядок – текст статті. Якщо в тексті є посилання на джерела, їх список, оформлений за стандартними вимогами, друкується 12 кеглем у кінці під набраним напівжирним шрифтом словом «Література». Дискета має містити такі файли:

1) Файл з текстом статті;

2) файл з відомостями про автора.

Контактні телефони у м. Києві: (044) 486-10-23 (Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України); (044) 248-20-35 (Відділення науково-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти); (061) 286-53-04 (м. Запоріжжя, Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр).

Директор       О.А. Удод

Освіта.ua
21.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Розпочалась друга сесія обговорення програм 5-9 класів Учителів запрошують долучитись до обговорення та удосконалення програм базової школи
МОН надало грифи підручникам для 9-го класу Грифи надані за результатами першого етапу конкурсу підручників для учнів 9-х класів
В Україні функціонує 178 опорних шкіл, - міністр Сьогодні понад 60% сільських дітей навчаються у класах з наповненістю менше 15 учнів
Як будуть проведені шкільні іспити у 2017 році МОН затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!