Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

Постанова КМУ №307 від 28.02.11 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№307 від 28 лютого 2011 року

Про затвердження Порядку використання
у 2011 році коштів, передбачених у державному
бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів, що додається.

Прем'єр-міністр України       М.АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2011 р. №307

ПОРЯДОК
використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Інформатизація та комп'ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на розроблення та впровадження комп'ютерних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів і закупівлю навчальних комп'ютерних комплексів (далі - комп'ютерні комплекси) для загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до Комплексної програми забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 р. №905 (Офіційний вісник України, 2004 р., №28, ст. 1886).

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

5. Пропорційний розподіл комп'ютерних комплексів здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту між загальноосвітніми навчальними закладами з урахуванням кількісних і вартісних показників, визначених на підставі результатів опрацювання заявок Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, головних управлінь (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, які подаються з урахуванням розподілу між адміністративно-територіальними одиницями комп'ютерних комплексів згідно з додатком, що здійснюється з розрахунку середньої вартості комп'ютерних комплексів (комплектація 1 + 7), яка становить 75 тис. гривень.

Орієнтовна середня вартість розроблення та впровадження комп'ютерної навчальної програми становить близько 294 тис. гривень.

6. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту визначає і затверджує:

  • переліки найменувань комп'ютерних навчальних програм, які передбачається розробити та впровадити, і навчальних закладів, яким поставляються комп'ютерні комплекси;
  • технічні специфікації комп'ютерних навчальних програм і комп'ютерних комплексів.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Розробники комп'ютерних навчальних програм і постачальники комп'ютерних комплексів у разі отримання попередньої оплати не пізніше ніж 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подають Інституту інноваційних технологій і змісту освіти інформацію про етапи розроблення комп'ютерних навчальних програм і фактично поставлені комп'ютерні комплекси за формою, встановленою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

10. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти надсилає щомісяця до 15 числа Міністерству освіти і науки, молоді та спорту в установленому ним порядку інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Додаток до Порядку Розподіл між адміністративно-територіальними одиницями комп'ютерних комплексів та кількість комп'ютерних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, кошти для придбання яких передбачені у Державному бюджеті України на 2011 рік.

Освіта.ua
28.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
У школах відбулись свята Останнього дзвоника Цього року документи про освіту отримають 343 тисячі учнів 9-х класів та 185 тисяч одинадцятикласників
Київ посилює охорону шкіл і садочків Відповідні заходи вжиті у зв’язку із поширенням отруєння школярів газоподібними речовинами
Поділ початкових класів на групи: роз'яснення МОН Поділ здійснюється незалежно від того, як розподілений час між окремими й інтегрованими предметами
МОН офіційно продовжило строки вибору підручників Міносвіти продовжило строки проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!