Популярні новини
Нещеплених освітян будуть відсторонювати від роботи з 8 листопада Кабінет Міністрів затвердив рішення про відсторонення від роботи нещеплених освітян
Київ закриває школи до 8 листопада Столичні школи припиняють відвідування здобувачів освіти з 23 жовтня до 8 листопада
Київ готується до переходу у «червону» зону Київ потрапить у «червону» зону карантину через стрімке погіршення епідемічної ситуації
Столична профспілка стала на захист невакцинованих освітян Профспілка закликала МОЗ скасувати рішення про обов'язкову вакцинацію освітян
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людмила
доброго дня! Цього року я атестуюся, як педагог-організатор на І категорію. Крім того, ще атестуюся як вчитель початкових класів (раніше не атестувалася). На яку категорію я повинна атестуватися як вчитель початкових класів?
вячевлав
у мене стажу 4 роки після університету. Я можу атестуватися позачергово в цьому році?
ліля
у 1993 році закінчила педучилище, педагогічний стаж 22 роки, у дошкіллі 7 років, маю вищий тарифний розряд, чи можу атестуватися на звання "вихователя-методиста" чи "старшого-вихователя"
Ольга
У 2009 році була пройдена атестація - І категорія, потім звільнилася і повернулася до викладання у 2016 році. Чи залишається І категорія?
Тетяна
Чи обов’язково проходити повторно курси підвищення кваліфікації (останні 2013 року) при позачерговій атестації?
Валентина
За спеціальністю я вчитель початкових класів. З 1991 до 2000 року працювала вчителем початкових класів, а з 2000 року працюю на посаді заступника директора з НВР та викладаю предмет " Основи здоров’я". Чи маю я право атестуватися за п.3.26 як вчитель основ здоров’я чи тільки за спеціальністю вчитель початкових класів?
Лариса
Для Валентина: Атестуєтесь як заступник та окремо як вчитель основ здоров’я/
Коментувати
Олександр
У спеціаліст І категорії який розряд повинен бути при веденні гуртка
Лариса
Для Олександр: На який Вас проатестували. Якщо Ви тільки почали вести гурток, то 8.
Коментувати
Орися
Голосують члени атестаційної комісії так як накаже директор,тому обв’язки їм не обов’язково мати...
Орися
Які обовязки? Хай хоч дотримуються пунктів Типового положення. Тоді педагоги зможуть відстоювати свої права.
Светлана
Права атестаційної комісії записані, а обовязки? Як може голосувати член атестаційної комісії, як він не був жодного разу на уроці у вчителя, який атестується.
Ірина
Доброго вечора! Атестувалась у 2017-18.н р . Отримала пед.звання "старший вчитель" . Чи маю право на позачергову атестацію на звання "вчитель-методист" у 2019-20н р? Директор відмовилась подати мене у списках. Маю методичні надбання. Чи вважається це порушенням "Положення.про атестацію"?Що можете порадити? Дякую.
Коментувати