Популярні новини
Місцеву владу просять не скорочувати вчительські надбавки Профспілка та Міністерство освіти сподіваються на забезпечення трудових прав учителів
У школах проведуть «Уроки звитяги» МОН рекомендує школам провести на початку травня «Урок звитяги» для учнів 5-11 класів
Мінекономіки: зарплата освітян за рік зросла на 28,8% Ріст зарплат освітян демонструє один з найбільших темпів серед сфер економічної діяльності
Вчителі не отримають доплат за роботу в умовах COVID-19 У бюджеті не враховані видатки на надбавки за роботу в умовах підвищеного ризику
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Чи необхідно керівнику навчального закладу писати наказ про атестацію педпрацівників, які атестувалися на засіданні атестаційної комісії ІІІ рівня (область)
Неоніла
Добрий день. Я працюю в школі 11 років із врахуванням декретної відпустки строком 4 роки. Я вчитель хімії. Підготувала цього року призера 3 го етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії.Не атестувалася жодного разу. Читаю основи здоровя...хімію. Ще маю курси минулого року....основи здоровя. Коли мене атестують?
Св
Для Неокніла: вас може проатестувати комісія 1 рівня у 2019_2020 н,р на присвоєння 2 кваліфікаційної категорії’ такж ця комісія може вас проатестувати одразу на присвоєння першої’ якщо ви маєте високий показник в роботі
Коментувати
Олена
Дайте, будь-ласка, відповідь на питання: Атестаційна комісія пропонує надати мені звання "старший вчитель", хоча я прошу підвищити мені категорію до вищого вчителя. Зараз у мене І категорія. За міжатестаційний період маю неодноразових переможців олімпіад і МАН обласного рівнів.
Віктор
Для Олена: Беріть те, що дають, бо до "вищого вчителя" ви, мабуть, зростом не вдалися. Та ще й питання не навчилися формулювати.
Коментувати
Любов
Доброго дня. Дайте будь ласка відповідь, чи маю я право атестуватися, як учитель музики, якщо у мене вища освіта, як практичний психолог, а педагог освіта молодший спеціаліст?
Galuna
Добрий день. Дайте будь ласка відповідь на таке питання. Освіта за професією , бакалавр в 2016р це вже є вища освіта, чи не так? Щиро дякую.
Наталія
Вихователь відмовляється від проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації. Чи має право цей працівник далі працювати в закладі.
Олена
Підкажіть, будь ласка, у 2014р. закінчила університет, у 2017-18 н.р. була проатестована, чи потрібно мені проходити курси у 2019 році ?
надія
Що значить "не раніш як через два роки після присвоєння попередньої" при позачерговій атестації? Чергову пройшла у 2017 році чи можу подати заяву на підвищення категорії у 2018, щоб бути атестованою у 2019 році? Мені відмовили.Але раніші атестації проходила саме так: чергова у 2005, позачергова у 2007.
Олена
Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, як оформлюється встановлення тарифного розряду вчителю біології , атестованому на вищу категорію, після закінчення курсів (економіку читав як спеціаліст). Якими нормативними документами це регламентується?
Марія Прокопик
Доброго вечора.Я працюю майстром виробничого навчання у ліцеї,атестувалася в 2016 р чи маю право на позачергову атестацію і на який розряд ,зараз 13.Дякую.
марина
За фахом вчитель початкових класів, прац. в ДНЗ в 2018 роцф в 2 раз підтвердила 11 розряд. Перейшла з вересня в ЗОШ вихователем ГПД мені зняли 1 поставили 10 розряд . Атестацію не враховують. Чи це правильно?
Лана
Працюю вихователем 6 років, ні разу не атестувалась, в цьому році вступила на магістра. Мене цікавить, якщо вчусь заочно, я маю проходити обов’язково атестацію чи за бажанням?
Для Лана:
Якісь дивні модератори цього сайту. Яку крамолу вони побачили у Вашому питанні? І чого їх влаштували суцільні матюки Макартычана під Листом ІМЗО № 22.1/10-271 від 29.01.19 року Про проведення ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків?
Коментувати
Юрій
З 1 вересня 2016 року почав працювати вчителем математики у ЗОШ І-ІІІ ст.Кандидат ф.-м. н., маю звання доцента. 35 років виладав вищу математику в вузі, був відзначений почесним званням "Відмінник освіти України". Через некомпетентность керівництва був атестований на "спеціаліста ВК" тільки з 01.01.2018 року, хоча мав на це право з початку роботи, зважаючи на науковий ступень. На педнараді 31.08.2018 мені повідомили, що я повинен проходити чергову атестацію. Логічно зробити висновок, що готується рішення про мою невідповідність чинній посаді.Серьозних причин для цього немає, оскільки крім кількох зауважень на неохайні записи в журналах до мене претензій не було. Чи законна така квапливість в перегляді моєї категорії, адже я практично не мав часу проявити себе посаді "спеціаліста ВК". Чекаю поради.
Witalina
Для Юрій: Чергову атестацію вчитель проходе раз у 5 років! Всі відповіді є у положені про атестацію педпрацівників. Чи у нас все вирішує адміністрація ????
Богдана
ви педагог? що таке "проходЕ"?
Олександр
Богдана, Ви педагог? Чому тоді починаєте речення з маленької букви? Дивіться в суть написаного, а нюанси орфографії нехай залишаться на совісті коментатора.
Коментувати
Ольга
Працювала вчителем початкових класів, атестацію на "спеціаліста ВК" пройшла в 04.2007р., звільнилась, в звязку з виходом на пенсію в 09.2007р Ніде не працювала до 07.2018р. Чи потрібно при працевлаштуванні в 07.2018р. підтвердження категорії?
Наталія
Добрий день! Чи можу я атестуватись зразу на 1 категорію, не маючи другої? Стаж роботи вчителем початкових класів 28 років, отримала в цьому році вищу освіту (магістр).
Iнна
Доброго дня. Чи маю я право атистуватися на звання "вихователь - методист", якщо я закiнчила музичне училище у 1998 р. та маю 10 рокiв стажу музичним керiвником.
Местный
Для Iнна: в данном случае надо вообще подумать, а стоит ли продолжать работу в сфере образования. Без обид, но в моём учебном заведении пачки, которые "атИстуються", а на выходе полный ноль.
Iнна
Ви мене не зрозумiли я запитую про звання "вихователь - методист" та надалi працювати на посадi музичним керiвником .
Коментувати
Світлана
Доброго вечора! Чи маю я право отримати грамоту МОН по результатам атестації, якщо у мене є переможець олімпіади четвертого рівня
Богдана
Для Світлана: За результатами! Педагоги, вчіть мову!!!!
Andriana
Доброго дня!Скажіть ,будь ласка ,якщо викладач вищого навчального закладу переходить на посаду вчителя середньої школи,яка категорія буде у нього?Стаж роботи більше 15 років у ВНЗ ?
Коментувати
марина
якщо я написала заяву на І кв. категорії, чи може атестаційна комісія І рівня, проатестувати мене на вищу категорію, без моєї заяви
Леся
Остання моя атестація проходила у 2009 році(підтвердження І категорії вчителя історії та правознавства) .У 2011 р. школу реорганізували,перевелася в іншу школу на посаду практичного психолога ,а у 2015 р. довантажили історією - предметом за тим фахом, за яким я атестувалася у 2009 р.У 2017 р. з мене зняли категорію і зарплатню я зараз отримую як спеціаліс,мотивували тим , що я не пройшла вчасно атестацію,яку мені не дозволяли проходити,бо не мала жодної години історії.Чи правомірно ,не попередивши на віть мене, з мене зняли категорію?
ТЕТЯНА
ВИКЛАДАЧКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ДОПОЛОГОВІЙ ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСТЦІ. ЧИ МОЖЛИВО ЇЇ АТЕСТУВАТИ? ДЯКУЮ.