Популярні новини
МОН планує починати шкільну освіту дітей з 5 років Відомство готове розробити програми для дітей у разі підтримки ідеї шкільного навчання з 5 років
Шмигалю пропонують зустрітися з освітянами За словами освітнього омбудсмена, українська освіта зараз кинута напризволяще
Академія педнаук розроблятиме освітні політики для МОН Одним з пріоритетів спільної діяльності МОН та НАПН стане реалізація реформи НУШ
Освітяни, які працюють на самоізоляції, недоотримують зарплату Здійснення одночасної оплати лікарняного по самоізоляції та дистанційної роботи не передбачене
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Доброго дня. Дайте будь ласка відповідь, чи маю я право атестуватися, як учитель музики, якщо у мене вища освіта, як практичний психолог, а педагог освіта молодший спеціаліст?
Galuna
Добрий день. Дайте будь ласка відповідь на таке питання. Освіта за професією , бакалавр в 2016р це вже є вища освіта, чи не так? Щиро дякую.
Наталія
Вихователь відмовляється від проходження курсів підвищення кваліфікації та атестації. Чи має право цей працівник далі працювати в закладі.
Олена
Підкажіть, будь ласка, у 2014р. закінчила університет, у 2017-18 н.р. була проатестована, чи потрібно мені проходити курси у 2019 році ?
надія
Що значить "не раніш як через два роки після присвоєння попередньої" при позачерговій атестації? Чергову пройшла у 2017 році чи можу подати заяву на підвищення категорії у 2018, щоб бути атестованою у 2019 році? Мені відмовили.Але раніші атестації проходила саме так: чергова у 2005, позачергова у 2007.
Олена
Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, як оформлюється встановлення тарифного розряду вчителю біології , атестованому на вищу категорію, після закінчення курсів (економіку читав як спеціаліст). Якими нормативними документами це регламентується?
Марія Прокопик
Доброго вечора.Я працюю майстром виробничого навчання у ліцеї,атестувалася в 2016 р чи маю право на позачергову атестацію і на який розряд ,зараз 13.Дякую.
марина
За фахом вчитель початкових класів, прац. в ДНЗ в 2018 роцф в 2 раз підтвердила 11 розряд. Перейшла з вересня в ЗОШ вихователем ГПД мені зняли 1 поставили 10 розряд . Атестацію не враховують. Чи це правильно?
Лана
Працюю вихователем 6 років, ні разу не атестувалась, в цьому році вступила на магістра. Мене цікавить, якщо вчусь заочно, я маю проходити обов’язково атестацію чи за бажанням?
Для Лана:
Якісь дивні модератори цього сайту. Яку крамолу вони побачили у Вашому питанні? І чого їх влаштували суцільні матюки Макартычана під Листом ІМЗО № 22.1/10-271 від 29.01.19 року Про проведення ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків?
Коментувати
Юрій
З 1 вересня 2016 року почав працювати вчителем математики у ЗОШ І-ІІІ ст.Кандидат ф.-м. н., маю звання доцента. 35 років виладав вищу математику в вузі, був відзначений почесним званням "Відмінник освіти України". Через некомпетентность керівництва був атестований на "спеціаліста ВК" тільки з 01.01.2018 року, хоча мав на це право з початку роботи, зважаючи на науковий ступень. На педнараді 31.08.2018 мені повідомили, що я повинен проходити чергову атестацію. Логічно зробити висновок, що готується рішення про мою невідповідність чинній посаді.Серьозних причин для цього немає, оскільки крім кількох зауважень на неохайні записи в журналах до мене претензій не було. Чи законна така квапливість в перегляді моєї категорії, адже я практично не мав часу проявити себе посаді "спеціаліста ВК". Чекаю поради.
Witalina
Для Юрій: Чергову атестацію вчитель проходе раз у 5 років! Всі відповіді є у положені про атестацію педпрацівників. Чи у нас все вирішує адміністрація ????
Богдана
ви педагог? що таке "проходЕ"?
Олександр
Богдана, Ви педагог? Чому тоді починаєте речення з маленької букви? Дивіться в суть написаного, а нюанси орфографії нехай залишаться на совісті коментатора.
Коментувати
Ольга
Працювала вчителем початкових класів, атестацію на "спеціаліста ВК" пройшла в 04.2007р., звільнилась, в звязку з виходом на пенсію в 09.2007р Ніде не працювала до 07.2018р. Чи потрібно при працевлаштуванні в 07.2018р. підтвердження категорії?
Наталія
Добрий день! Чи можу я атестуватись зразу на 1 категорію, не маючи другої? Стаж роботи вчителем початкових класів 28 років, отримала в цьому році вищу освіту (магістр).
Iнна
Доброго дня. Чи маю я право атистуватися на звання "вихователь - методист", якщо я закiнчила музичне училище у 1998 р. та маю 10 рокiв стажу музичним керiвником.
Местный
Для Iнна: в данном случае надо вообще подумать, а стоит ли продолжать работу в сфере образования. Без обид, но в моём учебном заведении пачки, которые "атИстуються", а на выходе полный ноль.
Iнна
Ви мене не зрозумiли я запитую про звання "вихователь - методист" та надалi працювати на посадi музичним керiвником .
Коментувати
Світлана
Доброго вечора! Чи маю я право отримати грамоту МОН по результатам атестації, якщо у мене є переможець олімпіади четвертого рівня
Богдана
Для Світлана: За результатами! Педагоги, вчіть мову!!!!
Andriana
Доброго дня!Скажіть ,будь ласка ,якщо викладач вищого навчального закладу переходить на посаду вчителя середньої школи,яка категорія буде у нього?Стаж роботи більше 15 років у ВНЗ ?
Коментувати
марина
якщо я написала заяву на І кв. категорії, чи може атестаційна комісія І рівня, проатестувати мене на вищу категорію, без моєї заяви
Леся
Остання моя атестація проходила у 2009 році(підтвердження І категорії вчителя історії та правознавства) .У 2011 р. школу реорганізували,перевелася в іншу школу на посаду практичного психолога ,а у 2015 р. довантажили історією - предметом за тим фахом, за яким я атестувалася у 2009 р.У 2017 р. з мене зняли категорію і зарплатню я зараз отримую як спеціаліс,мотивували тим , що я не пройшла вчасно атестацію,яку мені не дозволяли проходити,бо не мала жодної години історії.Чи правомірно ,не попередивши на віть мене, з мене зняли категорію?
ТЕТЯНА
ВИКЛАДАЧКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ДОПОЛОГОВІЙ ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСТЦІ. ЧИ МОЖЛИВО ЇЇ АТЕСТУВАТИ? ДЯКУЮ.
Таня
Атестуючий на лікарняному під час атестації,що робити атестаційної комісії,яке рішення. Дякую
Galuna
Для Таня: добрий день, Вас мали б протестувати, якщо маєте підтверджуючих документ, це пише в положенні про атестацію.
Коментувати
Тетяна
Дроброго вечора! Прошу проконсультувати в такому питанні:" Чи можу я атестуватись на звання учитель-методист, маючи вищу категорію, друковані статті, участь в стартапі з сертифікації, переможців в обласних олімпіадах, переможці обласного рівня ІІІ місце та І місце захисту МАН, участь у вебінарах, конференціях,навчанні учнів у Природничій школі, була 8 років керівник ММО вчителів, проводжу постійно-діючі семінари, участь у майстер-класах, відкриті уроки на місто, ЗНО -196-198 балів але немає абробації
Тату
Для Тетяна: Можна атестуватися і без всієї цієї роботи.... Це все залежить хто Вас буде атестувати......
Коментувати
Luibov Khomiak
Доброго дня! Прошу надати консультацію по атестації та порядку присвоєння кваліфікаційних категорій практичним психологам і соціальним педагогам. Зарання дякую.