Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel-ТехноУкраїна" у 2010-2011 навчальному році

Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel-ТехноУкраїна" у 2010-2011 навчальному році

Лист МОН №1/9-866 від 30.11.10 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-866 від 30 листопада 2010 року

Міністерство освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та
"Intel–ТехноУкраїна" у 2010 – 2011 навчальному році

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут", Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г.Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

Національний етап включає в себе два конкурси: "Intel-ЕкоУкраїна" (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) та "Intel – Техно Україна" (установа-організатор – Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут").

Конкурс "Intel-ЕкоУкраїна" проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія.

Конкурс "Intel–Техно Україна" проводиться 27-31 січня 2011 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.

Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.

Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Для участі в конкурсі "Intel–Техно Україна" необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 31 грудня 2010 року, а для участі в конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна" - до 15 січня 2011 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Конкурси "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна" проводяться у два етапи:

  • І етап: 1 - 31 грудня 2010р. ("Intel–Техно Україна"), 1 грудня 2010 року – 15 січня 2011 року ("Intel-ЕкоУкраїна") – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
  • ІІ етап: 27 - 31січня 2011р. ("Intel–Техно Україна"), 15-18 лютого ("Intel-ЕкоУкраїна") – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня у м.Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу "Intel-ЕкоУкраїна" за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.

Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF "Наука в школі" для наукових керівників  учасників конкурсів.

В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.

Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel–Техно Україна".

Умови національних конкурсів: http://www.isef.kpi.ua та http://nenc.gov.ua/isef;

Умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp;

Вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf.

Додаток 1 - умови проведення конкурсів;

Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсі "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна".

Т.в.о. Міністра       Б.М.Жебровський


30.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Затверджена програма ЗНО для вчителів початкової школи Зовнішнє оцінювання застосовуватиметься для перевірки фахових знань та умінь учителя
Презентована методика оцінювання роботи вчителів Служба якості освіти розробила методику оцінювання компетентностей учасників сертифікації
У деяких регіонах школи закривають на карантин У декількох регіонах країни перевищено епідемпоріг захворюваності на грип і ГРВІ
Міністр закликала не тиснути на вчителів щодо сертифікації Сертифікація є виключно добровільною і заходи адміністративного впливу є неприпустимі
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!