Поради з розмовної англійської мови

Поради та корисні ідеї, які стануть в нагоді навіть тим, хто вважає, що знає англійську на 5 +

Поради з розмовної англійської мови

Випускники радянських шкіл часто славляться за кордоном як невиховані. Російські фрази просто перекладаються англійською мовою. Але це не працює. Тому що англійською, побудовані таким чином фрази, звучать жахливо. Приблизно так само безглуздо, як якщо ви використовуєте англійські слова в розмові російською.

А коли терпець у «російсько-англійських перекладачів» уривається (а настає це швидко), всі починають переходити на свою рідну мову. Не дивно, що впізнати жителя колишнього СРСР за кордоном - вкрай просто.

Як же позбутися цих конструкцій, і що використовувати замість них?

У відео наведено поради та корисні ідеї, які стануть в нагоді навіть тим, хто вважає, що знає англійську на 5 + і вже точно зможе перекинутися парою фраз з іноземцем при необхідності.

Лайфхакер.ru
18.04.2014

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
6or
Dear Евро-гоголятки, "Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь". А cheap бидло й в столицi таке, мовчки чи на будь-якiй mowe.
Gabriela
Реклама российского канала. Неужели нет хороших советов от соотечественников ? I don’t mean to sound rude, anyway:)
Анна
"Русские люди)) выглядят грубыми и невоспитанными..." Так они такие и есть. Зачем им меняться, они понаедут с "баблом" из Тюмени в Европу и им там все должны, особенно в Duty Free. Разговаривают с персоналом отелей, в кассах вокзалов, на пляжах с работниками, как с халопами. Люди заинтересованные в трудоустройстве за рубежом и так вежливые, им нужно решать вопросы в свою пользу.
Мария
Одно не понятно - почему нет рядом приписки "На правах рекламы"? Ведь она и есть!С каких пор на официальном сайте МОН размещают рекламу - непонятно. Это, наверное, такой способ борьбы с коррупцией.
Денис
Для Мария: з яких це пір "Освіта.UA" став офіційним сайтом МОН??????????
Коментувати