Розмовний клуб польської мови в Києві
PR

Живе спілкування з носіями польської мови, ігри, конкурси та навчання від компанії "EUROSTUDY"

Розмовний клуб польської мови в Києві

Всім, хто бажає в теплій дружній атмосфері вдосконалити свої знання польської, познайомитись із цікавими людьми і отримати неповторний досвід живого спілкування з носіями польської мови, освітня компанія "EUROSTUDY" пропонує стати одним з учасників Розмовного клубу польської мови в Києві.

Мабуть, кожен, хто прагне оволодіти іноземною мовою, стикався зі смішними і в той же час прикрими ситуаціями, коли під час спілкування з іноземцем чомусь раптом пропадав дар мови і всі набуті теоретичні знання й хороший словниковий запас залишалися зовсім недоступними. Або ж розмовні навички, відточені у класі, в реальній ситуації виявлялися слабкими і викликали лише почуття розчарування.

Спеціально, щоб допомогти розслабитися під час спілкування польською мовою, подолати мовний бар'єр і набути впевненості, відчуття легкості, комфорту і задоволення від власних можливостей підтримувати бесіду з носіями мови, в компанії "EUROSTUDY" функціонує новий «Розмовний клуб польської мови», який відкриває набір до нової групи в Києві вже 18 червня.

Захоплюючі щотижневі 2-хгодинні заняття у веселій і невимушеній атмосфері за чашкою чаю або кави допоможуть з легкістю засвоїти нові знання та закріпити отримані навички польської мови. І все це, як і ваша правильна вимова і грамотність мовлення, будуть контролюватися носієм польської мови.

Участь у «Розмовному клубі польської мови» передбачає 10 занять щочетверга. Також є можливість «кругового навчання», яке дозволить приєднатися до будь-якого заняття в зручний для вас час і, нарівні з усіма іншими слухачами, пройти курс з 10-ти занять.

Програма клубу, крім основних складових, відкрита для внесення різноманітних доповнень і корекції з урахуванням пропозицій і побажань кожного з учасників. Ось лише частина того, що ви отримаєте для себе ставши членом «Розмовного клубу польської мови»:

  • спілкування та цікаві теми з обговоренням різних життєвих ситуацій;
  • перегляд класичних і сучасних польських фільмів;
  • багато цікавих і пізнавальних ігор;
  • прослуховування і виконання польських пісень різних стилів і напрямків;
  • різноманітні конкурси за участю всіх слухачів розмовного клубу;
  • тестування для визначення рівня володіння польською мовою;
  • для бажаючих навчатися в Польщі - знайомство з програмами навчання в польських вишах, а також цікаві історії з життя студентів, які навчалися в Польщі.

Розмовний клуб польської мови стартує 18 червня 2015 року о 15:30.

Вартість складає 1600 грн за 10 занять, для студентів курсів польської мови "EUROSTUDY" - 1300 грн. Є можливість оплачувати кожне заняття окремо.

Більш детальну інформацію про заняття в Розмовному клубі польської мови в Києві, а також консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і карти поляка, вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном компанії "EUROSTUDY" - (044) 200-28-40.

Освіта.ua
10.06.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!