Курси польської мови в Дніпропетровську

Компанія «EUROSTUDY» проводить набір на курси польської мови, що проводяться у Дніпропетровську

Курси польської мови в Дніпропетровську

В даний час польська мова є широко затребуваною і популярною серед українців різного віку і сфер діяльності. Потреба у володінні польською обумовлена не тільки можливостями, які відкриваються для роботи, навчання або подорожей в одній з країн Євросоюзу, а й перспективами кар'єрного росту в Україні.

Тому, компанія «EUROSTUDY» постійно проводить набір на курси польської мови, що проводяться у Дніпропетровську. Висока якість викладання забезпечується професійними педагогами – польськими філологами.

Курси розроблені для всебічного засвоєння польської на наступних мовних рівнях: А1 – початковий, А2 – нижче середнього, В1 – середній, В2 – вище середнього. Курси на рівнях С1 – високий та С2 – професійний, проводяться у Польщі (Краків та Варшава).

Кожен підготовчий курс дозволить оволодіти усіма базовими мовними навичками, такими як розмовна мова, письмо, читання та аудіювання, а також дасть змогу розширити свій словниковий запас та покращити граматику.

Задля більшого комфорту при засвоєнні мови та максимальної уваги викладачів, заняття проводяться у невеликих групах – по 8-10 чоловік, із періодичністю 2 рази на тиждень. Під час навчання використовуються підручники польської мови «Krok po kroku» та «Hurra Po polsku».

Особливостями курсів, запропонованих «EUROSTUDY», окрім високої якості, є зручний графік занять.

Заняття проводяться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 17.

Записатися на курси польської мови в Дніпропетровську можна за телефонами (067) 839-65-65, (093) 919-65-65, (095) 329 65-65.

Освіта.ua
26.03.2015