Курси польської для отримання Карти поляка
PR

Поглиблені курси польської мови від початкового рівня з вивченням історії та культури Польщі у Києві

Курси польської для отримання Карти поляка

Для тих, хто планує в найближчі роки пов'язати своє життя з Польщею і отримати Карту поляка, компанія «EUROSTUDY» пропонує поглиблені курси польської мови та консультативну допомогу в оформленні відповідних документів.

Як відомо, Карта поляка відкриває своєму власникові великі можливості на території Польщі. Це і безкоштовне навчання в престижному університеті з отриманням стипендії та інших фінансових коштів, і право на легальне працевлаштування та ведення підприємницької діяльності, і безкоштовне медичне обслуговування, і багато іншого.

Головною перевагою курсів польської мови для отримання Карти поляка, запропонованих компанією «EUROSTUDY», є їхня цільова спрямованість на успішний результат. Програма навчання продумана таким чином, щоб за короткий термін у 1,5 місяці окрім безпосередньо вивчення польської мови (з нуля) максимально охопити всі необхідні тематичні та організаційні нюанси, які в підсумку дозволять із впевненістю отримати бажаний документ.

Програма курсів включає в себе вивчення початкового рівня польської мови А1, а значить освоєння грамотної розмовної мови, яка знадобиться не тільки як базовий навик на майбутнє, а й як важливий інструмент під час співбесіди з консулом. Також програма передбачає вивчення географії, історії, культури, економіки, звичаїв і традицій Польщі - різноманітних тем, які можуть обговорюватись під час співбесіди.

За період занять слухачі також зможуть правильно і грамотно заповнити польською мовою анкету та заяву на отримання Карти поляка, а також записатися на співбесіду до консульства.

Заняття проводяться 3 рази на тиждень (всього 21 урок, по 120 хвилин кожний). Тривалість курсу - 1,5 місяця.

Ви можете проходити курси в декількох районах Києва (Дарницькому, Дніпровському, Шевченківському, на Подолі та в центрі). Відділення курсів знаходяться недалеко від станцій метро Позняки, Осокорки, Лівобережна, Палац Україна, Політехнічний інститут, Тараса Шевченка та Контрактова площа.

Вартість курсів польської мови для отримання Карти поляка становить 2800 грн.

Більш детальну інформацію про курси польської мови для отримання Карти поляка ви можете отримати за телефоном (044) 200-28-40.

Компанія «EUROSTUDY» - це українська компанія, яка за чотири роки свого існування міцно затвердилась на ринку освітніх послуг, не тільки в Україні, але й у Польщі, надавши можливість отримати європейську освіту понад 600 молодим українцям.

Освіта.ua
27.03.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!