Найкращі курси польської мови в Києві та Україні
PR

Вивчення польської мови від початкового рівня з видачею сертифікату від компанії «EUROSTUDY»

Найкращі курси польської мови в Києві та Україні

В даний час польська мова є широко затребуваною і популярною серед українців різного віку і сфер діяльності. Потреба у володінні польською обумовлена не тільки можливостями, які відкриваються для роботи, навчання або подорожей в одній з країн Євросоюзу, а й перспективами кар'єрного росту в Україні.

Тому, компанія «EUROSTUDY» постійно проводить набір на курси польської мови, що проводяться як у Києві, так і по Україні. Висока якість викладання забезпечується професійними педагогами – польськими філологами.

Курси розроблені для всебічного засвоєння польської на наступних мовних рівнях: А1 – початковий, А2 – нижче середнього, В1 – середній, В2 – вище середнього. Курси на рівнях С1 – високий та С2 – професійний, проводяться у Польщі (Краків та Варшава).

Кожен підготовчий курс дозволить оволодіти усіма базовими мовними навичками, такими як розмовна мова, письмо, читання та аудіювання, а також дасть змогу розширити свій словниковий запас та покращити граматику.

Задля більшого комфорту при засвоєнні мови та максимальної уваги викладачів, заняття проводяться у невеликих групах – по 8-10 чоловік, із періодичністю 2 або 3 рази на тиждень. Під час навчання використовуються підручники польської мови «Krok po kroku» та «Hurra Po polsku».

Також, слухачам пропонуються курси вихідного дня (субота та неділя) та інтенсивні курси, що проходять 5 разів на тиждень. Кожне заняття на такому курсі триває 120 хвилин.

Особливостями курсів, запропонованих «EUROSTUDY», окрім високої якості, є зручний графік занять, який ви можете вибрати на свій розсуд, та зручне розташування шкіл в п'яти районах столиці:

  • Київ, вул. Олександра Мишуги 2 (м. Позняки)
  • Київ, проспект Миколи Бажана 16 (м. Осокорки)
  • Київ, вул. Червоноармійська 91 (м. Палац Україна)
  • Київ, вул. Марини Раскової 21 (м. Лівобережна)
  • Київ, проспект Перемоги 30 (м. Політехнічний Інститут)
  • Київ, вул. Оленівська 8 (м. Тараса Шевченка)
  • Київ, вул. Спаська 12 (м. Контрактова Площа)

Крім того, однією з переваг курсів польської мови від «EUROSTUDY» є їх доступна вартість, яка складає 2550 грн за один обраний рівень (21 заняття по 120 хвилин), а також гнучкий і зручний спосіб оплати. До того ж для слухачів діють різні знижки.

Більш детальну інформацію про кожен з видів курсів польської мови ви можете отримати за телефоном (044) 200-28-40.

Компанія «EUROSTUDY» - це українська компанія, яка за чотири роки свого існування міцно затвердилась на ринку освітніх послуг, не тільки в Україні, але й у Польщі, надавши можливість отримати європейську освіту понад 600 молодим українцям.

Освіта.ua
02.09.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!